Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hány napig tart...

Szülés után hány napig tart az erös vérzés? Hány Tena-t vigyek a kórházba? 34 hkm

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, nekem kb 2 hétig nagyon erős volt a kórházba 2 csomag kellett.
2013. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy csomaggal vittem, a férjemmel viszont hozatnom kellett még egy csomaggal, kb 1,5 fogyott el a kórházban, otthon a maradék fél, majd utána elég volt a rendes betét is már.
2013. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél 2-3hétig nagyon erős volt, második szülésnél csak 2-3napig és alig egy hétig véreztem!
2013. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem is igazán "egyénfüggő", mint első írja, hanem "szülésfüggő". Én 3x szültem és mindnél máshogy volt. A leghosszabb az volt, amikor 2 hétig csak a legnagyobb inkontinencia betét volt jó, és utána még egy hétig éjszakára is az kellett, a legrövidebbnél meg 3 napig kellett csak.

Én egy csomagot vennék, ami 10 db-os, és ha kell, hozatsz be még. (Én Jessa-t használtam dm-eset, abban 10 db van, a TENA-ban asszem több van egy csomagban)

2013. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak 3 db-ot használtam belőle, utána elég volt az éjszakai allways. Nem tudom számít-e, de császáros voltam.
2013. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lassan be kell szereznem... :)
2013. máj. 25. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kapható Tena Comfort Mini Super, kb. 1800 Ft, és 28-30 db van benne, ebből a felét használtam el a kórházban.
2013. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!