Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikorra érjük el a hasunk...

Mikorra érjük el a hasunk végleges formáját szülés/császár után?

Figyelt kérdés
Arra lennék igazán kíváncsi amit a természet rendez el. Az világos, hogy torna meg diéta...nem ez a kérdés, hanem ami természetesen történik beavatkozás nélkül.
2009. okt. 19. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez adottság kérdése, a barátnőm szülés után ugyanúgy nézett ki mint előtte, mondjuk neki mindig szélesebb volt a csípője. Én nagyon vékony voltam, nem volt széles a csípőm sem és 5 hónapja szültem , de még mindig nem olyan lapos a hasam mint volt. Jóval laposabb mint szülés utáni hetekben volt, de közel sem olyan mint anno volt. Szép lassan hagyom hogy menjen le, nem fogyókúrázom és nem is tornászom .
2009. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én sem voltam elég kitartó sem diétához sem tornához. Nálam beigazolódott, amit mondtak: 9 hónap alatt szedtem fel és 9 hónap kell hogy lemenjen. :(
2009. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is szerencsés voltam, szülés utáni nap semmi se látszott. 3. nap a kantinban beszélgettem egy idegen nővel. megkérdezte miért vagyok bent, mikor mondtam, h szültem, csak hüledezett. de van olyan ismerősöm aki 1 év alatt jött formába.
2009. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia Én 6 hónap után kb. úgy néztem ki mint régen leszámítva a terhességi csíkokat.
2009. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Császáros voltam. Mikor hazajöttem a kórházból és lement a víz ami a császár miatt jött fel, csak 3 kiló + van rajtam, és a hasam is szépen lement már akkor! Igaz azóta kiélem magam, mert a terhesség alatt 160g-os diétát kiellett csinálnom terhességi cukor miatt, de most hogy a cukrom rendben és a lányom idekint, habzsolom az édességet és mindent amit eddig nem lehetett. Még gondolom picit engedek, aztán szeretnék odafigyelni erre is.

Ez alkat kérdése többek között.

18 napos kiscsaj anyucija

2009. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem tönkrement teljesen a hasam, 9 hónapja szültem, ugyanolyan, mint szülés után, szét van löttyedve a bőr meg a köldök, tornázom ezerrel, de hiába (mondjuk 4750 gr volt a gyerek). Szerencse/balszerencse kérdése.
2009. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!