Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha kérném a külön szobát...

Ha kérném a külön szobát szüléskor, aminek azt hallottam hogy 3000ft a napi dijja, akkor azt a hazamenetel elött kell kifizetni, vagy csekken kell vagy hogy?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hazamenetel előtt kapsz egy részletes számlát szerintem. De nyugodtan kérdezd meg a dokit vagy a nővért hogy mi a rendszer a kórházban.
2008. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Szigetváron szültem és ott a VIP szobában voltam. Hozzám bejöhettek a látogatók, és a férjem is ott alhatott velünk. Akkor kellett fizetni amikor hazaengedtek és négy napot töltöttünk ott szállodai körülmények között. Úgyhogy szerintem nagyon megéri! Könnyű szülést. T.
2008. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 3000 Ft-os különszobában voltam. Nagyon jó volt! Nem bántam meg! Sok előnye volt. Nekünk hazamenetel előtt adtak egy csekket, ami nem volt kitöltve, mert alapítványi volt, tehát többet is lehetett rá fizetni. Szóval nem kellett akkor befizetni rögtön, hanem mikor már hazamentünk. Minden jót neked!
2008. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!