Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jóslófájások lehetnek rendszer...

Jóslófájások lehetnek rendszeresek?

Figyelt kérdés

39 hetes 4 napos kismama vagyok. Tegnap este 11 óra óta vannak rendszeres 20 perces, most délután már néha rövidebb fájásaim. A fájások nem borzasztóak, kibírhatóak, némileg erősödtek tegnap óta.

A nyákdugó ma már háromszor is távozott. Szerintetek mikor szülök? Ja, és a homeopátiás bogyókat 2,5 hete szedem rendesen. Nem tudom eldönteni hogy jóslófájásaim vannak, vagy ezek már a szülési fájdalmak.


2008. jún. 23. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez már a tágulás . Majd szépen sürüsödnek és erősödnek.Szép szülést !
2008. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Biztosan tudni fogod, hogy mikor kell intézetbe menni. Kb. 10 perces méhösszehúzódásokkal már érdemes menni. Ezek még nem annyira kellemetlenek, így az előkészítést még lehet elviselni. Ha még is bizonytalan vagy a dologban, akkor is lehet menni. Inkább feleslegesen, mint itthon maradni. Legfeljebb segítenek-pl. infúzióval- és rendszeressé válik a fájás. Szülni bármikor lehet már a Te esetedben. Légy nyugodt, relaxálj, lélegezz egyenletesen. Így segíthetsz a pocaklakónak. Bátoríthatod, biztathatod, hogy várjátok nagyon.Melleted vagyok.
2008. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tegnap este óta tartanak és rövidülnek,akkor talán már nem múlnak el.Nekem voltak rendszeresek a jóslóim,de 3 óránál tovább még nem tartottak.Azok 12 percesek voltak,de sajnos elmúltak.Az éjjelre hidegfrontot ígérnek,talán az is előcsalogatja majd.:)Reménykedjünk,hogy sűrüsödsz.Én is megbeszéltem a kölökkel,hogy ma éjjel kijön.:)Már 6 napja hordom túl.
2008. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszaitokat! Azóta a fájások kb. 10 percesek, de még mindíg nem intenzívek. Felhívtam a dokit és a szülésznőt is, és mindkettő szerint jóslófájásaim vannak, főleg azért mert már lassan 24 órája tartanak. Beleültem egy kád vízbe, de semmit nem ért. Úgy döntöttem, hogy 5 perceseknél bemegyünk a kórházba egy ctgre, maximum megállapítják, hogy csak jóslófájások.
2008. jún. 23. 20:35
 5/5 A kérdező kommentje:

Bementünk a kórházba ahogy írtam, de jöhettünk is haza, mert a méhszáj csak fél centire nyílt ki, és közölték veem, hogy csak jóslófájásaim vannak.

Nagyon nehezen de elaludtam,de ma ugyanúgy fáj. 7-10 percenként. Nem tudom meddig fog ez tartani, remélem nem sokáig, mert nagyon kimerítő..

2008. jún. 24. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!