Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés elött mennyivel távozik...

Szülés elött mennyivel távozik a nyákdugó?

Figyelt kérdés
38. hétben vagyok és tegnap, fehér sürű nyálkás valami távozott belöllem. Néha fájdogál is a hasam. Lehet a nyákdugó?Nagyon leszállt a pocakom is de még nem teljesen. Ha a nyákdugó volt akkor kb mennyi időm(k):-) van még? Előre is köszönöm a válaszokat. Üdv
2008. jún. 23. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet 1-2hét is, lehet ma is:D

nővérem nek 1héttel előbb távozott, de olvastam olyat akinak aznap

sok boldogságot!

2008. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ez nagyon változó. Van amikor 1-2 hét is eltellik,de van,hogy már aznap vagy pár nap múlva. Barátnőmnek 3 héttel szülés előtt távozott.


üdv 36 hetes kismama

2008. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi gyors válaszokat. De ami távozott az szerintetek biztos a nyákdugó volt??
2008. jún. 23. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:

én 38 hetes és 2 napos voltam. elment reggel 6 kor a nyákdugó és délután 3 kor szültem meg.

nekem indított szülés volt, mert elszíneződött a magzatvíz. :)

2008. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nyakdugo kocsonyas, roszaszines cucc, zseles allagu.
2008. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is mind a két szülésnél halvány rózsaszínű kocsonyás állaga volt és mikor eltávozott pár óra alatt megszültem.
2008. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első gyereknél szülés előtt pár órával ment el, a másodiknál szülés előtti nap reggelén és a szülés reggelén is ment. Egyébként barnás kocsonyás állagú volt, de úgy tudom ez nem mindenkinél egyforma.

2008. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!