Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győri kórházban lehet fogadott...

Győri kórházban lehet fogadott orvos nélkül csak szülésznőt fogadni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Csak nem mindegyik szülésznőt tudod megfogadni. Akit én szerettem volna, a visszautasított, mondván, hogy nem helyben lakik, így nem tudja megígérni, hogy be tud jönni, amikor éppen szülök. Én annak adtam a pénzt, aki akkor ott volt.

Különben nem szükséges megfogadnod valakit, mert a győri kórház szülésznői egytől egyik nagyon rendesek, lelkiismeretesek. Én eltöltöttem néhány napot a szülészeten, mielőtt megindították volna a szülést, és elég sokkal találkoztam, nagyon pozitív véleményem volt róluk.

2013. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Másfél éve azt mondták, hogy csak akkor lehet szülésznőt fogadni, ha orvos is van. Aztán lehet, hogy más meg mást mond. Kérdezd meg a védőnőt.
2013. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok,továbbra is szívesen látok minden hasznos tanácsot.

Sajnos én is úgy hallottam, hogy csak orvossal lehet. Nekem Tatabánya lenne a kijelölt kórház, de ott sem lehet szülésznőt fogadni :( viszont Győr sokkal közelebb van a lakhelyemhez.

2013. jún. 26. 09:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!