Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van kedvetek megnézni? (szülés...

Kerria kérdése:

Van kedvetek megnézni? (szülés videó)

Figyelt kérdés

[link]


Engem nagyon meghatott. A férj szeretete, kötődése fantasztikus. Bár sosem szülnék otthon, és ezt sem szeretném, hogy rögtön utána ennyi családtag legyen jelen, ez az eddigi legjobb videó amit láttam. Remélem másnak is tetszeni fog.



#apás szülés #szülés videó
2013. jún. 21. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a férfi a szimpatikus az egész helyzetből. Nagyon 'jelen van'. :) Szép.
2013. jún. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen- engem is ez fogott meg... Bár második gyerkőc, de szerintem valami szakmai háttere is van, mert ennyire nyugodtnak maradni közben...


Én is ilyen összhangban szeretnék szülni :D

2013. jún. 21. 08:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen a férj fantasztikus benne , remélem az én férjem is ilyen lesz agusztus végén fogok szülni :).
2013. jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!