Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35. hétben vagyok, vannak...

35. hétben vagyok, vannak mensis görcseim+derék hasogatás, és elég intenzív keményedéseim is vannak. Ezek úgy tudom a jóslófájások. De honnan tudom, ha már a szülési fájások vannak?

Figyelt kérdés
tudom még 5hetem van, de ha már most ilyeneket érzek, milyen lesz az igazi?
2008. jún. 19. 20:28
 1/4 anonim válasza:
Szia. Ne aggodj azt nem fogod semmivel sem összetéveszteni. Én mikor az első babámat szültem bementem én is joslófájásokkal azt hittem az már az. De amikor jöttek az igazi fájások az összetéveszthetetlen. Az aztán tud fájni. Én 16 órát vajudtam és a végén császár lett. Most én is a másodikat várom szintén 35 hetes vagyok. Amikor szabályos időközönként jönnek pl:10 percenként akkor már el lehet indulni a korházba ha nincs olyan közel. Boldog babavárást és szép könnyű szülést.
2008. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.és törvényszerű, hogy a szülés ilyen fájásokkal induljon?szóval biztos hogy lesznek 10-5 perces fájások?

neked is mindenjót kívánok

2008. jún. 19. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ismétlődően jönnek a fájások - én mértem közöttük az időt- akkor az már jelent valamit. Én hajnali 5-kor ébredtem ilyen érzésekre, mint amik neked vannak, és délután 2-re lettek 5 perces fájásaim. A köztes időben semmi, még elindultam bevásárolni. Akkor már egyre nőt a folt a nadrágomon, szivárgott a magzatvíz. Délután 3-kor mentem be a kórházba és este negyed 10-re lett meg a babám. Első babás vagyok. A szülési fájásokat nem nagyon fogod összetéveszteni mással. Könnyű szülést kívánok Neked!
2008. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Még azt tudod tenni, ha nem vagy magadban biztos,hogy beülsz egy kád meleg vízbe, a jóslófájások elmúlnak tőle, az igaziak viszont nem.Én is ezt csináltam, és tényleg így van.

A fájások között pedig mérd az időt, nekem 15percesekkel kezdődött délután 3kor, fél5-kor már 4percesek voltak, és 9re megvolt a kisfiam.:)

2008. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!