Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan aki gátvédelemme...

Van itt olyan aki gátvédelemmel szült? Lenne egy intim kérdésem.

Figyelt kérdés
Normális hogy tg a hüvelyem? Meddig marad így? Ugye örökre nem? Mikor gátmetszéssel szültem nem éreztem tágnak, most viszont igen:( 4 hete szültem.
2013. jún. 2. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Miből érzed, hogy tág?

Az elsőnél repedtem, most nem volt semmi, de nyilatkozni nem tudok, mert nem voltunk még együtt a férjemmel.

2013. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sokszor érzem, hogy még a levegő is belemegy...
2013. jún. 2. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:
9 hós a fiam. Az első 6 hétben gondolom tág volt, de a kontroll után szeretkeztünk, akkor is azt mondta a férjem, hogy tágabb, mint volt. Idővel viszont visszaállt, most már olyan, mint régen. Attól is függ, hogy varrtak. Az is igaz, hogy sokáig rendszeresen hüvelypuki távozott belőlem, amit nem tudtam kontrollálni, ez intim tornával javítható, attól van, hogy gyenge a gátizom. Sokat pihenj, ne emelj nehezet, ha teheted, mert az gyengíti a gátizmot. A pihenés, ha lehet, fekve történjen, de gondolom ülni még úgysem kényelmes:)
2013. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem varrtak, nem szakadtam. Egyáltalán nem fáj ott és nem is fájt. Csak az utófájások voltak rosszak, de egyébként nem is érzem, hogy szültem volna.
2013. jún. 2. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Javíthatsz rajta intim tornával!
2013. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek semmi köze a gátvédelemhez.

Engem se vágtak, mégis ugyanolyan a hüvelyem, mintha sose szültem volna.

5 héttel szülés után szeretkeztünk először, már akkor mondta a férjem, hogy semmi különbség, sőt, mintha szűkebb lennék, de ezt szerintem csak azért érezte, mert 5 hét kimaradt a szexből és már hiánya volt neki is :)


Intimtorna sokat segíthet a te esetedben.

2013. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
második, vagy többedig terhességnél nehezebb a regenerálódás, tovább is tart, és nem biztos, hogy ugyanolyan lesz mint az első terhesség után. Én is az intim tornát tudom javasolni, meg persze idővel enélkül is jobb lesz a dolog.
2013. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs különbség. A hüvelyén mindenkinek átmegy a baba függetlenül attól, hogy gátvédelemmel vagy gátmetszéssel szült. Ennek nincs köze a gátvédelemhez. A hüvely egy rugalmas izom, valakinek feszesebb valakinek kevésbé. Torna segít.
2013. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!