Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baranya megyei anyukák! Hol...

Baranya megyei anyukák! Hol szültetek, milyen ellátást kaptatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Pécsett a klinikán, végig fogadott orvossal és szülésznővel. Maximálisan elégedett vagyok velük. Császárral szültem, de a gyerekágyas osztályt fel kellene robbantani. Dilettáns, bunkó szinte az összes csecsemős! Szerencsére a dokim elintézte a 2 ágyas szobát, ahol egyedül voltunk. Sajnos a mohácsi kórházról szakmailag nem sok jót hallottam (kolléganőim szültek ott), ezért csak Pécsben gondolkodtam, pláne, hogy az orvosomat nem hagynám el :)
2013. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ne ijesztgess !

Mi történt a gyermekágyas osztályon ?

2013. máj. 30. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Bunkók a csecsemősök (tisztelet a kivételnek, talán 2-vel találkoztam). Lekezelőek, ha kérdezel alig válaszolnak, úgy kell a nyakukra járni mindenért, ráadásul, ahányat megkérdezel, annyi félét mond. Én júliusban szültem, neheze indult be a tejem, állandóan üvöltött a fiam, hiába szinte le sem vettem a ciciről, csak annyit mondtak nem baj anyuka, majd beindul, aztán 2-3 nap alatt többet veszített a súlyából, mint az élettani. Akkor nagy nehezen adtak pótlást. Csak a hazajövetel napján volt először mérhető amit szopizott. Én ott úgy kibuktam, ha nem lett volna a szülésznőm, aki segít....Van dokid?
2013. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem lehet ,hogy azért mondták,hogy majd beindul a tej mivel "bababarát " szülészetként nem adhatnak pótlást ,csak végső esetben ?

A fiziológiás súlyesést nagyon meghaladtátok ?

2013. máj. 30. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, bababarát (?), csakhogy ott volt júliusban a fülledt 40 fok.....3640-el született és 3380-al jöttünk haza 4 nap után.
2013. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mohácson szültem. Abszolút csillagos 5-ös nekik!!! Fogadott orvosom volt, de szülésznőm nem. Majdnem minden ápoló szülésznő is. 5-6 baba van csak általában egyszerre, és rájuk jut sokszor 2-3 csecsemős, szülésznő. Nekem mindent (szó szerint) megmutattak. Kérdezz nyugodtan, ha érdekel valami.
2013. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!