Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után 5 héttel...

Császármetszés után 5 héttel túl sok folyásom van, kicsit sárga. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Már nemvérzek 2 hete,csak zavar a több folyás,mint ami előtte volt.ez normális ilyenkor,vagy jelenthet esetleg mást,pl.:hogy belenne gyulladva a sebem?A külső varratom az szépen gyógyul(látszatra).
2009. okt. 3. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
2 császáron vagyok túl, nem volt egyiknél sem ilyen jellegű folyásom. szerintem menj el dokihoz, talán megnyugtat. egyébként egy hét múlva kellene visszamenni,(6. héten) de én nem várnám ki.
2009. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, keresd fel az orvosodat! Nekem is császárom volt, de miután elmúlt a vérzésem azóta semmiféle folyásom nics, egyáltalán. Szülés előtt évekig küzködtem a folyással, nem akart elmúlni, pedig elhasználtam jó pár doboz hüvelykúpot és kaptam rá egy csomó antibiotikumot is. Mindenesetre jobb ha megnéz a doki.
2009. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!