Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, ha az anyának széles/erő...

Igaz, ha az anyának széles/erősebb a combja, combcsontja akkor könnyebben szül?

Figyelt kérdés
Persze a normál testsúlyra gondolok, nem a túlsúlyosokra. Legalább is amikor én hallottam akkor nem a nagyobb súlyúak jutottak eszembe. Szerintetek mennyire igaz?
2013. máj. 18. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Széles csípőm van. Hát a kitolás elég gyorsan ment mindkettőnél, addig viszont nem egy óra volt eljutni.
2013. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is baromi széles csípőm van, a combnak szerintem semmi köze hozzá, a medencére szokták mondani, de a való élet azért más, mint az elmélet. Az én fiam még engem is túltett, mert nem fért volna ki belőlem, szóval nem hogy könnyebb szülésem lett volna, még természetes szülésem sem volt, császár lett a vége.
2013. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értem, hát igen a medence, csak még régebben hallottam, most jutott eszembe, valaki mondta, na te biztosan könnyen fogsz szülni, mert széles a combcsontod, vagy valami hasonló, majd most kiderül, hogy igaz, remélem eszembe jut ki volt :) :D

Köszi lányok :)

2013. máj. 18. 17:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Már ki sem mertem írni, hogy nekem mondták...mert mindenki lehurrogja a másikat :D
2013. máj. 18. 18:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, van-e összefüggés.

Nekem széles a csípőm, igazi "nőies" alkat vagyok, férjem erre azt mondta egyszer "Isten is gyerekszülésre teremtett" :))

5 óra hosszat vajúdtam és 15 perc volt csupán a kitolási szakasz, gátmetszés sem kellett.

2013. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tényleg jó kevés:), hát tényleg nem lehet tudni, hogy ezért, nem sokan írták, hogy igen neki ilyen, és könnyebb volt :) Remélem könnyebb lesz, majd kiderül:)
2013. máj. 18. 18:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Comb? Baromság.

Csípő számít valóban.

2013. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!