Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hánytál vajúdás közben,...

Hánytál vajúdás közben, szülés közben, vagy utána?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 14:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Émelyegni émelyegtem egy ideig menet közben, a szülésznő mondta, hogy az erős fájások okozhatnak ilyet. Viszont nem hánytam és nem is éreztem olyat, hogy "na, én most kidobom a taccsot".
2009. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én végig hánytam a 22,5 óra vajúdást. Amint ittam pár kortyot, vagy szőlőcukrot ettem, jött is nemsokkal ki.
2009. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is féltem tőle, ezért készültem. A szülőágyon volt hányingerem-enyhén csak - a fájdalomtól, vettem be b6 vitamint-megengedte a nővér- utána nem volt, igaz nekem az pszichésen is sokat szokott segíteni.

Szóval nem hánytam akkor sem, utána sem.

2009. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
elötte jóól beettem,de eltudtam még menni WC-re,viszont ők ezt nem tudták,és hál Istennek elmaradt a beöntésszülés elött és után is :Fteljesen ki volt akadva a doki is,mert nem tudta hogy nem kaptam.meg volt lepődve hogy nyomás közben nem bukkant elő semmi...ilyen is van.hányingerem enyhén volt,de nem hánytam, vizet eggyáltalán nem kivántam...pedíg a szülésznő többször is meg kínált!férjem aki bent volt velem ő itta liter szám a vizet:D
2009. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!