Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A jóslófájásokat illetően a...

A jóslófájásokat illetően a görcsök szó szerint fájdalmas görcsök?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de nekem soha nem voltak, olyan igazi menstruációs görcseim (hála), csak olyan morajló alhasi fájdalom, jobbra, balra, onnan tudtam, hogy meg fog jönni pár napon belül. A jóslófájásnál vagy az igazinál olyan igazi alhasi görcsöket (szó szerint fájdalmas görcsöket?)kell majd éreznünk????Pár napja ugyanis nekem voltak olyan nálam megszokott alhasi kis morajló tompa fájdalmaim, de semmi görcs. Ez nálam lehet, hogy jóslófájás volt?

Köszi a válaszokat!

36 hetes kismama


2008. jún. 16. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez mndenkinél más. Van, aki nagyon is görcsöl (pl én.-( ) de vannak olyan ismerőseim, akiknek nem okoz semmi komolyabb kellemetlenséget.
2008. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pl nem is érzem őket egyáltalán, csak a ctg mutatja, hogy vannak.
2008. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze ez mindenkinél változó, így csak a sajátomat írhatom le. Ha neked ilyen szokott lenni mensi körül, akkor szerintem arról lehet szó, mert én is hasonlókat érzek mindig mint amit mensi előtt, de volt már sokszor rá példa, hogy olyan görcsöt éreztem amit mensi 1-2napján, tehát olyan erőseket amire máskor már gyógyszert vettem be. De tudni kell én pl. nagyon görcsölős voltam mensikkor is.

De attól, hogy neked a mensikor nem volt soha kifejezett görcsöd, attól még lehet hogy most majd lesz. De szerintem a jósló fájás nem kibírhatatlan. Bár őszintén szólva az éjjel 1:45- 5:30 ig kisebb nagyobb megszakításokkal görcsöltem de mivel rendszertelen volt nem foglalkoztam vele, de az első görcsök elég durvák voltak így fel is készültem hogy megyünk és szűlünk... de elmúlt..

még jól érzi magát a fiatalúr :)

39 hetes 5 napos. :) kismama

2008. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a jóslófájások enyhe mensiszerű görcsök voltak, tehát abszolut kibírható és csak 1-2 percig tartottak naponta 1-2. Szerintem ha neked enyhe alhasi fájdalmad volt mensi előtt, akkor kb. olyannak képzeld el, bár az igaz, hogy minden ember más, de ez az általános.
2008. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!Mikor kell komolyan venni a dolgokaa kb. 10 percenként jönnek, azaz rendszeres a dolog??Még csak most fogok menni a szülésznőhöz, addig remélem nem történik semmi olyan, amire nem vagyok felkészülve.
2008. jún. 17. 11:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Nem az a lényeg, hogy hány percesek a fájások, hanem hogy rendszeresek-e. Ha igen, akkor 10 perces rendszeres fájásoknál menni kell. Ha elfolyik vagy szivárog a magzatvíz, akkor is menni. kell. Könnyű szülést!
2008. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!