Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet még olyan a hüvelyem...

Lehet még olyan a hüvelyem mint régen volt (szülés előtt)?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy vágott a doki, és mennyit, de már nem olyan "odalent", mint szülés előtt(persze ez érthető, de nem tudtam,hogy pl. a nagy- és kisajkak mérete is más lesz. Egyik barátnőm is mesélte, neki hátrahúzták a kisajkakat.)

Az is érdekelne, hogy a szex milyen szülés után az új nunival?


2008. jún. 16. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 3 szülésem után más lett a puncusom . A hüvely tartásán , izomzatán a Kriston Andrea könyv segítségével tudtam változtatni . A szex nekem egyre jobb és kiteljesedetebb lett .
2008. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Első szülésem császár volt, akkor ugye nem változott semmi sem odalent. Másodszorra természetesen szültem és sajnos a hüvelyem belül eléggé megrepedt. Jó néhány öltéssel kellett megvarrni. Meggyógyult, rendbejött és azóta sokkal szuperebb a szex, mint előtte volt!

Tehát szerintem akár jobb is lehet szülés után a nunid, mint előtte volt. Azt azonban hozzátenném, hogy szülés után kb 2,5 hónap kellett mire nálam rendbejött minden és azóta is rendben van.

A legjobbakat!

2008. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Remélem nálam is rendben lesz minden.
2008. jún. 16. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:

szia,

nekem is teljesen megváltozott szülés után, nem olyan feszes a hüvely falam, mint volt. Azt ajánlotta az orvosom, hogy végezzek intim tornát. Utána néztem és nagyon jókat mondanak róla. Itt találtam leírást: [link]

Itt feladatokat is találsz, amit otthon egyedül is megcsinálhatsz. Pár napja csinálom még csak, de mintha... :)

Ugyanitt kapható DVD is az intim tornáról. Még nem vettem meg, de szemezek vele.

2008. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!