Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 41 hetemet töltöm kedden. A...

41 hetemet töltöm kedden. A hasam még semmit nem ment le. Így mikkorra várható a szülés?

Figyelt kérdés
A második babámat várom.Az elsővel lement a hasam,de 42 hetessen szülést kellett indítanni.Lehetséges hogy a második babóval is kell majd indítanni szülést?Köszike a válaszokat.
2008. jún. 15. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy indult meg a szülésem a 40. hét után, hogy nem ment le a hasam, úgyhogy szerintem ettől még bármikor beindulhat.
2008. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszike a választ mostmár megnyugottam.
2008. jún. 15. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
bármikorra.nekem se ment le,pedig a 40 hetes uhg-on szépen be volt ékelődve a baba feje.de még 2 hétíg hordtam.aztán mikor be kellett feküdnöm hogy megindítsák a szülést,az én kicsikén határozottan sztrájkolt.jött magától.szép,könnyű szülést és jó babázást!!!
2008. jún. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem mindenkinél megy lejjebb a pocak ez miatt ne aggódj! Nekem mind két terhességemnél fent volt a pocim annak ellenére,hogy a 39.-ik héten a feje mindkettő babámnak beilleszkedett. És még két hétig hordtam mindkettőt,majd megindították a szülést,de amikor a magzatvíz elfolyt akkor sem ment lejjebb a poci. Ne aggódj ez miatt. Könnyű szülést,jó egészséget,és sok boldogságot kívánok!!!!
2008. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!