Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni tág hüvely lesz...

Isabel25 kérdése:

Szülés utáni tág hüvely lesz még valaha szűk?

Figyelt kérdés
Teljesen sokkot kaptam.letelt a6 hét,a férjemmel már majd megőrültünk erre olyan tág vagyok belül, hogy ha most kéne szülnöm a gyerek kb kipottyanna belőlem.szegény férjem is totál ledöbbent, próbált biztatni, nagyon kedves volt és nyugtató, de láthatóan hervasztotta a dolog.intim torna segít? Otthon is tudom csinálni?

#szex #intimtorna #Szülés hüvely
2013. ápr. 27. 08:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, a saját oldaláról is meg tudod rendelni, a könyvet is akár. De használtan gyakorlatilag bármelyik aukciós oldalon szert tehetsz rá.
2013. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
0%

Az első gyerek után alig változott. A masodiknál gát szakadás volt. Hülye volt a szülésznő. Nem hitte el hogy jön a gyerek. 6hét után jott a meglepi nagyon tág lett a nejem puncija.

DE 2 év múlva jött a harmadik gyerek. Doki szépen ollóval átvágta a gátat, majd megvarta. 6hét után jött a meglepi. Farkamat megint szűk punci vette körül. Az egy élmény volt. Hozzá teszem, én poénosan céloztam a dokinak, hogy lehetne egy kicsit szűkebb. Mondjuk mai fejjel már mindegy, mert a nejem annyir inaktív, hogy ritkán van benne el élményem, de az már más tészta. 40/f

2013. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem lesz olyan méretű már soha, amilyen szülés előtt volt. tehát szűk nem lesz soha.
2013. nov. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon veszesen tag vagy mar van ra mutet. Nem kis penz de osszetudjak szukiteni. De inkabb intim tornazz. De persze ha azutan se vagytok megelegedve, akk lehet gondolkodni a sporolason. Neten ird be h huvelyszukites
2017. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!