Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni tág hüvely lesz...

Isabel25 kérdése:

Szülés utáni tág hüvely lesz még valaha szűk?

Figyelt kérdés
Teljesen sokkot kaptam.letelt a6 hét,a férjemmel már majd megőrültünk erre olyan tág vagyok belül, hogy ha most kéne szülnöm a gyerek kb kipottyanna belőlem.szegény férjem is totál ledöbbent, próbált biztatni, nagyon kedves volt és nyugtató, de láthatóan hervasztotta a dolog.intim torna segít? Otthon is tudom csinálni?

#szex #intimtorna #Szülés hüvely
2013. ápr. 27. 08:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Szia, hát igen, én is két babát szültem és sajnos tágabb lettem a férjem szerint is. Az intimtorna sokat segített, de szerintem a régi már nem lesz.
2013. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Hát nem tudom....


Én már fél éve szültem, mi mondjuk 7 hét után voltunk együtt, de a férjem szerint semmi különbség nincs.

(nyilván van valamennyi, hiszen mégiscsak...)

2013. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes, hogy az első szülésem után én is ezt éreztem. Majdnem egy év kellett - kevés intim tornával - hogy hasonló legyen, mint előtte. Ráadásul sokszor volt fájdalmas is az együttlét.

A másodiknál már a 6. hét után az első együttlét fájdalommentes volt, és megfelelően szűk voltam. 6 hónappal a szülés után is remek a szexuális életünk.

Nem tudom, mitől függ, nekem így jött össze.

2013. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Intim tornát kb a 2. trimeszterben elkezdtem és szülés után is rögtön amikor lehetett, hogy véletlenül se legyen ilyen problémám! Nincs is, nem árt erre időben gondolni.. Miért ne lehetne otthon? Az a jó benne, hogy akár a boltban sorban állás közben, vagy a kocsiban a piros lámpánál is csinálhatod, senkinek nem tűnik fel!
2013. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon gyorsan szültem a kiadottam
2013. ápr. 27. 09:38
 6/14 A kérdező kommentje:
Na még egyszer.. :-) szóval nagyon gyorsan szültem a kisfiam,10 perc akasztott jött a világra.az orvosom be sem ért a szülőszobába.azt mondták, hogy nem volt idő gátmetszésre.lehet ez attól? Az intimtorna csak annyi hogy összeszorítom az izmomat lent?
2013. ápr. 27. 09:43
 7/14 A kérdező kommentje:
Na jó! Az akasztott az valójában alatt csak a hülye okostelefon mást írt.. :-)
2013. ápr. 27. 09:44
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Intimtorna segít, a Kriston-féle, a sima összehúzom-elengedem nem ér semmit. Tanfolyamon vagy dvdről tudod megtanulni. De kell kb. 3 hó amíg eredmény lesz. Amúgy is jó pár hónapig alakul a hüvely szülés után, 6 hét után még persze hogy tág. Ha majd nem akartok több gyereket akkor meg lehet plasztikáztatni.
2013. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem adottság kérdése is, de vannak különböző gyakorlatok, amivel tudod erősíteni. A Kriston féle a legjobb, ez tény.

6 hét után még nem kell elkeseredni. Én minden nap tornáztatom, érződik a hatás.

2013. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!a Kriston féle dvd-t honnan tudom beszerezni?
2013. ápr. 27. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!