Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen színe van a nyákdugónak?

Milyen színe van a nyákdugónak?

Figyelt kérdés
40 hetes vagyok,és wc után kijött 2darab kb 5-10cm fehér nyúlós valami.Remélem mincs valami hüvelyi fertőzés.Szerdán voltam orvosnál,de akkor minden rendben volt.Azért vagyok kicsit megilyedve,mert én úgy tudom hogy a nyákdugó sárga vagy rózsaszin.Köszönöm a válaszokat.
2008. jún. 14. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Én még nem szültem,de úgy hallottam,hogy a nyákdugó sárgás-rózsaszínes,nyúlós valami.

Sok boldogságot!

38 hetes kismami

2008. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia!szerintem az nem a nyákdugó lehetett!!a nyákdugó nekem olyan barnás rózsaszínes volt,meg nagyon sok jött egyszerre!!ha az orvosod azt mondta minden rendben van akkor biztos nem kell megíjedned!!grat a babához!!
2008. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előtte folyásom volt szintén ilyen nyúlós,de csak akkor figyeltem fel rá,mikkor olyan hosszú jött ki.Ma viszont nincs már semmi.Köszike a válaszokat.
2008. jún. 15. 20:58
 4/5 anonim válasza:

Hát még én sem szültem és túl vagyok a 40-dik héten és én is csak azzal az átlátszó nyúlós valamivel találkoztam.Én is a nyákdugónak vagy annak részének gondolom,de szülésre biztos kiderül,hogy az volt vagy sem.

Kellemes babavárást!

2008. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem meg a nyákdugó volt, nekem is fehér színű volt és nyúlós, mintha egy nagyobb darab folyás lenne. Nem egyszerre távozott, hanem 3 napig "folyamatosan". Szerintem nézesd meg magad, engem is bent fogtak a kórházban, pedig fájásom sem volt. Legalább is nem éreztem.

Lehet, hogy azóta már megszültél. Ha igen, akkor jó babázást, ha nem könnyű szülést kívánok!

2008. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!