Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi indíthatja be a szülést?

Mi indíthatja be a szülést?

Figyelt kérdés
A 39.hetemet kezdem,de már nagyon-nagyon nehezen bírom a terhességet.Napi 2-3 órát tudok aludni és a hátam is fáj.Van valami olyan módszer,ami nem árt a babának,de segít,hogy előbb kibújjon?
2008. jún. 12. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 5 nap túlhordásban vagyok, és mindent kipróbáltam. Szex, meleg fürdő, pakolás, emelgetés, séta, de semmi nem jött be. Akartam homeos mixet venni, de nem adták ki a gyógyszertárban.

A védőnőm viszont azt mondta tegnap, mikor rám nézett, hogy a héten megszülök, ez megnyugtatott:-)

Türelem, nehéz ez az idő, de a baba tudja, mikor van készen, igazán ő indítja be a szülést. Nem jó ezt siettetni:-)

2008. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is 39 hetes vagyok. Nekem is fáj a derekam a keresztcsontom feszít, fáj amikor mozog a baba, éjjel alig alszom, állandóan pisilnem kell, 2-3 hete vannak jóslófájásaim. A hétvégén rendszeres fájások voltak 5 óránát aztán elmúlt. Azóta is van, de nem olyan rendszeresen.

Már mindenki megszült körülöttem akivel pár nap külömbséggel voltam kiírva, én még egyben vagyok, pedig de reménykedtem a hidegfrontban.

Türelem kíbújjik, ha úgy érzi itt az ideje.

2008. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy jön,ha jönnie kell,és a picurka kárára semmit nem tennék.Ezt a pár hetet már kibírom.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Kitartást Nektek
2008. jún. 12. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szintén 39 hetes vagyok, és még mindig dolgozom. Fura, de túl jól érzem magam. Simán lehajolok, sikálom a padlót, takarítok ezerrel, hátha beindul, de semmi. Azt mondják, hogy az utolsó pillanatban, mint derült égből... Kiváncsi leszek.
2009. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szülésem napján nehezen tágultam ki. Azt tanácsolta a doki, hogy menjek ki a folyósóra és sétálgassak, ha van erőm, lépcsőzzek. Annyira rákattantam, hogy a két perces fájások közepette le-fel rohangáltam a lépcsőn 8 órán keresztül. Hát, csak 6 centire sikerült a tágulás, de a méhnyak olyan maradt, mint a beton, nem akart tágulni. Ennek örömére megcsászároztak. Hát volt értelme a 10 órás szenvedésnek...
2009. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!