Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit erezhetek a joslofajasoknal?

Mit erezhetek a joslofajasoknal?

Figyelt kérdés
36 hetes terhes vagyok...az ejjel olyan menszis szeru hasfajasra ebredtem ami eleg hosszu ideig eltartott. Ez joslofajasnak nevezheto?Vagy egyaltalan mit kell olyankor erezni?Elso baba..fogalmam sincs mire varjak:-)
2008. jún. 12. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden,ami ilyenkor ott lent fáj,az jóslófájás.Nyugi,nem kell nekik nagy feneket keríteni.Barátnőm azt sem tudta mi az a fájás,egészen addig,amíg be nem indult a szülés nála.
2008. jún. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a jóslófájások annyiban különböztek a szülésitől, hogy inkább deréktájra koncentrálódtak és nem a pociba. Aztán a szülés beindulásakor már a pocak fájt. De elég intenzívek voltak és 15 -20 percenként. Én bementem a kórházba és a doki azt mondta, hogy jóslófájások akár szülés elött egy héttel is lehetnek. Én viszont másnap megszültem.

2008. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem a 36 héttől vannak jóslófájásaim.Az olyan mint a menzesz görcsök,de nem pontos időben jönnek.A rendes fájásoktól megtudod különböztetni ha veszel egy fürdőt,és akkor enyhülnek,vagy teljessen elmulnak.Van aztán olyan jóslófájás is ami jöhet egész nap 30 percenként,de nem rövidülnek,majd később megszünnek.Velem 2 hete fordult ilyen elő,de végül nem lett semmi.Sajos most is csak jóslófájásaim vannak,nagyon jó lenne ha jönne már az igazi is.Vasárnap töltöm a 41 hetemet.Az első babával azt sem tudtam hogy létezik jóslófájás,csak most tudtam meg.Majdnem az első görcsnél futottam korházba,mert nagyon megilyedtem 35-36 hetes lehettem.Ne aggódj még nem megy el a magzatvíz,vagy nincs vérzés addig a görcsök teljessen normálissak.Boldog babavárást!!!!
2008. jún. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jósló fájásaid vannak, ez természetes, nekem a 34. héttől voltak. Minden test, minden szülés. minden terhesség más. Minden rendben lesz, sok sikert és boldogságot kívánok Nektek!!!
2008. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat lanyok:-)
2008. jún. 13. 07:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!