Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lassan szülünk? Már 2hete kb...

Lassan szülünk? Már 2hete kb fáj a derekam és a hátam, néha a hasam is görcsölget de az még ritkán, és már napok óta olyan vizes a lábam mintha fel fújták volna. A hasam is ngyon lent van, ha ülök már a lábam között hordom!

Figyelt kérdés

Viszont mindennap van székletem,ami eddig hetente 1-2szer volt.A méhlepényem is eléggé el van öregedve már és a méhszájam is 2110.A dokim azt mondta szerdán hogy szerinte akármikor meg szülhetek!

35 hetes vagyok


2009. szept. 20. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam már 3 hete ezek a tünetek, de 3 napja erősebbek a jóslóim és én is többet járok nagyvécézni, na meg a lábam is most kezdett el vizesedni. Nem tudom, hogy ez már a szülés közeledtét jelzi-e, mindenesetre én már nagyon várom:) Könnyű és gyors szülést kívánok!!!

37 hetes

2009. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!