Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek szülünk vagy nem...

Szerintetek szülünk vagy nem szülünk?

Figyelt kérdés

reggel fél 8 óta folyamatosan vannak erős fájásaim, de nem rendszeresek, semmi étvágyam nincs és nem tudom hogy ezek ilyen erős jóslók vagy már rendes szülési fájások. Csütörtökön már voltunk bent a kórházban, mondván hogy itt az idő, de hazaküldtek, mert hogy csak jóslók. Ezek még rosszabbak mint akkor. Tapasztalatok?

40 heteske


2011. jún. 18. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok,nemsokára édesanya leszel! :)
2011. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha folyamatosan vagy legalább 5 perc különbséggel érzed a fájásokat mintha menszi szerű volna

akkor indulhattok nehogy lekéss :)

én is arra ébredtem hogy folyamatos menszi szerű görcseim voltak bár nekem folydogált a nyákdugóm ebből tudtam hogy indulhatok na meg már a 40 + 5 napon voltam

ez volt hajnal 3 : 45 és 9 : 50 re meglett a kislányom

első baba

már most 15 hónapos


úgyhogy pakolássz :)

2011. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem szülünk, hanem szülsz.
2011. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
na beszéltem a szülésznőmmel és ő mondta, hogy ez csak jósolgatás mivel nem rendszeres :( hát nem is tudom, pedig már bíztam benne, mivel holnap lejár a "menetidőm"
2011. jún. 18. 13:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos, hogy csak jósló, nekem sem volt szabályos, 7-10-15 percenként jöttek, volt hogy csak fél óra múlva és már 2 ujjnyi voltam mikor kórházba mentem...
2011. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha erősödik és nem múlik kádfürdőre sem, akkor bizony ez már szülés lesz!

Nekem sem voltak percre pontos fájásaim egyáltalán.

5-7-8 percesek voltak, majd a kórházban burkot repesztettek (15 óra ilyen vajúdás után, mert akkora tágultam végre 2-3 cm-re, ami már igazán nagyon fájt ezekből az kb. 5 óra volt a burokrepesztésig, onnan már 3 óra múlva a kezemben volt a kisfiam!), akkor már 1-2-3-5 percesek lettek a fájások.

Sosem tudtam kiszámítani mikor jön a következő.

Minden jót, szép szülést!

2011. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na igen,nekem is azt mondták,hogy csak jóslók,mert a hülye ketyere annyit mutatott! én tudtam hogy szülni fogom! Csak azért nem küldtek haza,mert már 40+6 hetes voltam. Akkor hittek nekem,amikor alám néztek,és szűk 4 ujjnyira kitágultam.
2011. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták a kórházban, hogy csak jóslók, mert nem tágultam, pedig reggel fél6-tól már vajúdtam! És ezt a szülésznő állapította meg! Ha Ő nincs, a folyósón szülök! :) Idióta volt az ügyeletes doki!
2011. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na már megszületett? mikor?:)
2011. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! még aznap megszületett este 9kor :)
2011. aug. 16. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!