Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sos szerintetek szülünk ma?

Bogyo110 kérdése:

Sos szerintetek szülünk ma?

Figyelt kérdés
hajnali 4-5 ig 10perces fájásaim voltak 5-6 5 perces most meg azóta 5 és 3 percesk de csak 10-és 30 másodperc hosszan és nem túl vészesen fáj ja és hasmenésem van magzatviz nyákdugó még nemtávozott lessz eböl ma baba?mikor hivjam a szülésznőmet!
2011. febr. 6. 06:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A 10 perceseknél kellett volna elindulni a kórházba....
2011. febr. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

Te esetleg szülhetsz,de mi nem.

Okosabb,ha bemégy a kórházba,ne várd meg,amíg a magzatvíz is elfolyik.

2011. febr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
beszéltem a szülésznővel azt monta hogy várjunk még !Hátha erősődnek a fájások mert lehet hogy ezek még jóslók is lehetnek amugy meg 3 perc tőlünk a korház!
2011. febr. 6. 07:18
 4/15 A kérdező kommentje:
igenis értettem majd jelentkezek köszike mindenkinek!
2011. febr. 6. 07:37
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem térdrogyasztoan fŕjt és 50-60mp.ig tartott!

Szoval lehet tényleg josjo, de azért sürün konzultáj a szülésznövel. A melegfürdöt, zuhanyt probáltad? Ha erösödik akkor az lesz az!

Ügyes legyél!!! :-) szoritok!

Sz.

2011. febr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, hogy akkor kell bemenni, amikor már 1 órája tartó, 5 percenként érkező, 1 percig tartó fájásaim vannak, és a pocakom olyan kemény olyankor, mint a beton. Azt mondta, addig otthon szórakoztassuk magunkat. :)
2011. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hahó én még mindig ithol a kis 3 perceseimmel ami csak 30 mpercigtart ugygogy addig azt monta a doki hogy maradjak ithol kb egy órája folyamatossan távozik a nyákdugóm nekem megigérték ebböl ma lessz Panna!amugy eddig teljessen kibirható nemtom mileesz ezután de eddig semmi gáz!
2011. febr. 6. 11:20
 8/15 anonim ***** válasza:

Ebből ma tuti baba lesz.

Addig nekem is kibírható volt, míg nem kaptam oxitocint. Könnyű szülést!

2011. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hogy vagy? remélem már bementél a kórházba.

Könnyű,gyors szülést kívánok!

Majd jelentkezz ám!

2011. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekem a tolók előtt 3 percesek voltak, amik 40 mp-ig tartottak! Aztán jött kifele a picim :)


ÍRJ!!!

2011. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!