Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vani itt olyan kismama aki...

Vani itt olyan kismama aki szeptember végére van kiirva?

Figyelt kérdés
Én 29-ére vagyok kiirva.Kihogy érzi magát.Nekem már nagyon nehéz:(Ki hol fog szülni én a Sotén.
2009. szept. 18. 13:02
 1/5 A kérdező kommentje:
:(Senki
2009. szept. 18. 17:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 25-re és a János kórházban fogok szülni. Egyelőre teljesen zárt a méhszájam, esze ágában sincs kijönni. :-)

Én élvezem a terhességet, tetszem magamnak így.... :-D Csak már nehéz felkelni az ágyról (földön lévő szivacs) meg rengeteget keményedik a hasam is.

2009. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! én is 29-re vagyok kiírva.Kecskeméten szülök ha minden igaz. hát néha jobban bírom néha nehezebben,és a jóslóim kezdenek erősődni is.Rossz a várakozás, de mégis megéri:D Szép napokat és könnyű szülést!
2009. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 25.ére vagyok kiírva. Miskolc Megyei. A méhszáj zárt, fájások, keményedések nincsenek, kicsi fiam fejecskéje a gyomromat nyomja. Szóval igencsak esélyes, hogy császárral születik, de nem bánom, csak már kint lenne. Még mindig nagyon jól bírom, elég fitt vagyok, csak az éjszakai alvások nem nagyon mennek, sehogy sem jó már feküdni, meg sokat jár az agyam. De már remélem nemsokára a kezemben tarthatom a fiam.
2009. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 26-ra vagyok ki irva,de azt mondja a doki még semmi jel.Pedig már minden bajom van,semmi nem jó.Fehérváron szülök.Remélem a holnapi front beindit valamit.Majd irj,hogy mi volt.
2009. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!