Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 41hetes kismama vagyok,...

41hetes kismama vagyok, vasárnap befektet a dokim és kedden meginditja a szülést. Nagyon nem szeretném. Mivel lehetne elérni, hogy magátol beinduljon?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem személyes tapasztalat, hanem a barátnőmék csinálták: szex, és rengeteg lépcsőzés. Nekik meghozta az eredményt:)
2009. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szerdára voltam kiírva (még annak idején 2 éve) indításra, na kedden elmentünk, megmásztunk egy jó magas hegyet a férjemmel, alig bírtam már menni, de rávettem magam. Lementem még párszor a boltba aznap (4.en lakunk és nincs lift), majd vettem forró fürdőt és még egy kis lájtos szex is volt este. Szóval elmondhatjuk hogy mindent bevetettünk.

Ennek ellenére érdekes módon alig bírtam éjfélkor elaludni. És 2 óra múlva már ébren is voltam, jó erős fájások miatt. Reggel 7re meglett a fiam!!!!

Ha nem meszes a lepényed pl. meg minden oké volt az áramlásvizsgálaton, amnion stb. akkor sztem nyugodtan próbáld meg ezeket, még ha nem is hegymászással csak jó nagy kifáradós sétával.

Nekünk bejött.

2009. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg gyaloglàs.
2009. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lépcsözés,gugolás érzéssel,és 2 barátnömnek bejött a bábakoktél......

Megitták du.és eggyiknek éjjel a másiknak másnap de beindult a szülés.

2009. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kértem a szülésre egy biciklit, hogy után hamar le tudjak fogyni. Azt próbáltam ki akkor, amikor már nagyon be akartam indítani a szülést. Mindenki pipa volt, de legalább az esti bicajozás után éjjel beindult a szülés.
2009. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!