Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányadik héten szültetek, és...

Hányadik héten szültetek, és mi volt a szülés jele?

Figyelt kérdés
Én 36 hetes vagyok, ma wc-és után "sárgás" kissé nyúlós valami jött belölem (bocsi a részletekért) ez lenne a nyákdugó?

2013. márc. 24. 13:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a 37. héten szültem a lányomat, hajnalban elment a nyákdugó, este szültem.

Egyébként nekem a nyákdugó, nyálkás, és inkább enyhén véres volt!

2013. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb lányom 5 nappal kiirt előtt indult el, elfolyt a magzat viz. KÉsőbb jöttek fájások, normál hüvelyi szülés volt másnap reggel.

A kisebb lánykám két héttel jött előbb, vele is elfolyt a magzatvíz, de faros volt és semmi fájás, se nyílás, uh császárral született. Reggel 8kor folyt el a magzatvíz és 12,40-kor sir felt :)


Hááát, ez a sárgás nyúlós izé lehetett nyákdugó, azt hiszem a nagyobb lánykámnál én is találkoztam vele, de már nem emlékszem, milyen volt, azt tudom, hogy nekem is valahogy 36. hét körül távozott.

2013. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat, én is kislányt várok!
2013. márc. 24. 13:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
37.héten ment el a nyákdugóm, rá egy hétre született a lányom.
2013. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

36 héten elment a nyákdugó,mert úgy megvizsgált a doki :(

41 héten szültem,a szülés jele meg az volt,hogy a doki szólt,indítják..

2013. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

1. szülés 40. hét

2. 38.hét

3. 38.hét


Mindháromnál órákon át wc-re járkáltam.(hasmenés)

Derékfájás.

2013. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
40 het + 5 nap. Hajnalban fajasra ebredtem, ekkor meg eleg tavoliak voltak egymastol idoben. 9-re bementunk a korhazba, onnan haza akartak kuldeni hogy korai meg de en mondtam nem megyek mivel mar 5 nappal tul vagyok a kiirt idoponton. A korhazban egesz nap lepcsoztem hogy beinduljon a szules... Kb 4-5 oran keresztul folyamatosan. Ez segitett, mert estefele mar suru fajasok voltak, mikor bevittek a szuloszobara mar szepen ki voltam tagulva, de meg volt ido hogy az epiduralt beadjak! Ez csodas megkonnyebbules volt! Fajdalom mentesse tette az egeszet es csodas szulesem volt ferjemmel es a szulesznovel vegig beszelgettunk majd fel ora nyomas utan megszuletett a lanyunk..
2013. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

40+3-ra. Nekem is volt nyúlós izém a 39. hét elején, aztán kiderült, h nem nyákdugó, hanem gyulladás. Szülésnek nálam jele nem volt.

Amúgy igen, lehet h a nyákdugód volt, de lehet, h csak erősebb folyás.

2013. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

39+4 szültem.

Hasmenésem volt előtte,és majd le szakadt a derekam.

A nyákdugóm reggel 9kor távozott,délután 2 kor született meg a lányom.

2013. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

39+3. Nekem fájásokkal kezdődtem, majd nyákdugó és a végén magzatvíz. Az első komolyabb fájástól számolva másfél nap után lett meg a lányom.

Nálam a nyákdugó véres, kocsonyás volt.

2013. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!