Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szült anyukák!...

Császárral szült anyukák! Mennyi idő után nyertétek vissza a terhesség előtti alakotokat? Mit tettetek érte?

Figyelt kérdés
Mikorra lett alakotok újra kívánatos a párotok szemében?
2009. szept. 17. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Én császárral szültem 8 hónapja, 70kg voltam terhesség elött és 87kg voltam szülésnél, a szülés után a kórházból 78kg-mal mentem haza, az első hónnapban fogytam még 4kilot, majd hiztam 8kg, mostanra sikerült lefogynom 68ra, figyeltem az étkezésre és az kb a 4hó után mindennap mentem egy órát futni és délután is amikor a kicsi aludt tornáztam egy orát. Mostanra alkult ki az hogy azt mondta a férjem hogy szebb vagyok mint a terhességem elött, és szerencsére a hasam is kezd szépen laposodni, nagyon logot a hasam, nagy pocim volt.

8hós kislány anyukája

ja mostanra már nem is tornázom és nem is futok,, most már a kislányom annyira aktiv hogy bőven elég az.

2009. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én 3 hetes vagyok és lement a hasam, egyedül a csípőm széles még, úgyhogy a nadrágokat még nem tudom hordani...

De nagyon meg vagyok elégedve "magammal" :o)

Azért biztos alkat kérdése ez is, szülés előtt szörnyen néztem ki a rengeteg víztől...

2009. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 14 kg-ot szedtem fel a terhesség alatt, és most 2.5 hónappal a szülés után már csak 2 kg van rajtam. Nem csinálok semmit csak szoptatok. Rendesen eszek, de semmivel sem többet mint előtte. A férjemnek igyis-ugyis tetszem.
2009. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, hat hónapja szültem. A szülés után rögtön hasszorítót és fogót hordtam, hogy a szerveim ne essenek előre. Így a szülés után 2 héttel már a régi holmijaimat hordtam. 16 kg körül híztam a terhesség alatt. Most a szoptatás miatt kevesebb vagyok, csak izom nincs rajtam sajna egy deka sem. De ami késik, nem múlik;). Még nem tornáztam semmit. Odafigyeltem és figyelek, hogy mit eszem. Azért néha elcsábulok.


:)aranyos vagy, hogy ezen izgulsz, hogy nem fog tetszeni az alakod a párodnak. Hidd el, te leszel neki a legszebb, mert megszülted neki a babáját!

Üdv.

27 éves anyuka

2009. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam 1 éves. Még 10 kg van rajtam pluszban, de nem is teszek érte, hogy lemenjen. Amikor elkezdtem fogyózni és mozogni, a kisfiam nem akarta elfogadni a cicit. Úgy döntöttem, hogy maradnak a + kilók, mert a gyerek fontosabb.

Párom azt mondja, hogy így is nagyon szeret, és tiszteli azt, hogy a gyereket az én igényeim elé helyezem. Régen, ha egy + kiló volt rajtam, már fogyóztam.

2009. szept. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én elég szerencsés vagyok. 20 kilót híztam és mire a babám 3 hónapos lett már nem volt rajtam semmi plusz pedig semmit nem csináltam csak annyit ettem mint régen. Tudni kell, hogy amíg terhes voltam össze-vissza zabáltam mindent...de tényleg. Nagyon durva volt. Én is hordtam hasszorítós bugyit 2 hónapig, nagyon hasznos, ajánlom. Szerintem a hasam attól ment le. Azonkívül biztosan a szoptatás is segített a fogyásban. A mellemen kívül minden a régi rajtam. Sajnos 1 emelettel lejjebb csúszott amióta nem szoptatok. :(

7 hós anyuka

2009. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!