Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lányok! Van olyan kismama itt...

Victory82 kérdése:

Lányok! Van olyan kismama itt még, akit műtöttek terhesség alatt? Simán vagy császárral szültetek végül?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmet műtötték, ő császárral szült.
2011. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Méhszájzáró műtétem volt, és császár lett, de nem a műtét miatt. Milyen műtétre gondolsz?
2011. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm,hogy válaszoltatok:)Én ma vagyok 22 hetes kismama és december közepén műtött a dokim petefészek ciszta miatt:(Egy pár éve is volt már ilyen műtétem,akkor a jobb petefészkem fele ment rá,most pedig a bal.16 hetes voltam,amikor műtött,már van egy 15 cm-es sebem a 10 cm-es mellé:)Csak kíváncsi voltam,hogy volt -e valakinek hasonló terhesség alatt és hogy megtudta-e simán szülni a babát.A kisfiam 3 éves,őt simán szültem,de most azt mondta a doki,hogy nem fog hagyni sokat szenvedni,mert május végére vagyok kiírva és a műtét nem olyan régen volt.Köszi mindenkinek,aki válaszol:)Viki.
2011. jan. 23. 10:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm 7 hónapos terhesen kapott vakbélgyulladást, ő nem tudta természetesen megszülni, a dokik nem is engedték volna:)
2011. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem mindenképp császárra készülj! Max akkor tudom elképzelni a sima szülést, ha nagyon hipp-hopp történnek a dolgok! Jó egészséget Nektek!
2011. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!A vakbél műtét is nagyon rossz lehetett és a vágás sem kicsi gondolom.Én is úgy gondolom,hogy császár lesz,bár nem igazán szeretnék egy harmadik vágást is,ezek is elég fájdalmasak voltak:(A kisfiam 17 óra alatt lett meg,(simán szültem)szerintem most sem lenne csak pár órával kevesebb.A lényeg,hogy a babának a legjobb legyen:)Legalább már tudom mire számítsak,a fájdalom és a seb már nem lesz újdonság.Köszi a válaszokat,írjatok még!Viki.
2011. jan. 25. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt terhes lettem, 5 hónappal volt császármetszésem, emiatt a seb miatt mondta nekem is azt az orvos, hogy nem fog hagyni sokat vajúdni. Vártunk, hogy természetesen beinduljon a szülés, vajúdtam is rendesen, csak a végén a kitolási szakaszt már nem engedte, akkor császároztak meg.
2011. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!