Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes terhes vagyok és...

38 hetes terhes vagyok és tegnap voltam a dokinál, azt mondta hogy bő ujjnyira vagyok nyitva. Ez mit jelent? Mennyi időm lehet még?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én 11 nappal ezelött voltam egy újnyira nyitva 37 hetsen és 2 naposan.Holnap töltöm be a 39 hetet és egyben vagyok.A doki csak pénteken vizsgál,így nem tudom mennyit tágultam azóta.Anyám 3 újnyira volt nyitva,mikor benfogták a kórházban,hogy bármikor szülhet.Egy hétig csak volt,mire megindultam.Viszont van aki zárt méhszájjal kezdi a vajúdást.Erre nem lehet adni sajnos.Sok már tuti nincs vissza,hamarosan a karjaidban lesz a kis törpi.:)
2008. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a fiamnál már órák óta keményen vajúdtam, és még csak 1 újjnyira tágultam, ezért nem is vettek komolyan. Mikor 9 óra kemény iszonyatos kínok után végre jöttek volna a tolófájások, lecsesztek hogy még nem nyomhatok, mert csak 4 ujjnyira tágultam, szuszogjam el az ingert. Könnyű volt mondani! Aztán még fél órát kellett kínlódnom, mire végre nyomhattam. Utána már gyors volt. Ezért én örülnék ha már most elkezdenék nyílni, hátha rövidebb lenne! Reméljük te könnyebben szülsz!

Sok sikert! 37 hetes kismama

2008. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia énis 38 héttől nyitvavagyok 1 ujjnyira.Most meg lassan 41 hetes leszek,de semmi.Pénteken akarnak már szülést indítanni,de még nem biztos.kiakarom harcolni még a hétvégét magamnak.Könnyű és gyors szülést kívánok!!!!
2008. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!