Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatok a dél-pest...

Mik a tapasztalatok a dél-pesti (Jahn Ferenc) kórházról?

Figyelt kérdés
Ott fogok szülni, de kívülről nagyon nem szimpi. Hallottam jót is, rosszat is. Ha van tapasztalatotok, szívesen olvasnék róla! Előre is köszi.
2008. jún. 10. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szörnyű. Bár nem szültem ott, de a XXIII. kerületben lakom, és egy párszor már megjártam azt a kórházat. Én csak dél-tepsinek hívom! :) Piszkos, mocskos, fejletlen kórház. De ez csak az én véleményem.
2008. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így látom, de a nővérke is a terhesgondozáson, meg két ismerősöm, aki ott szült, azt mondta, hogy a szobák szépek és elég jó a team is.
2008. jún. 10. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ott szültem. A szülészettel nem volt semmi problémán. 2 db "szép" szoba van az egyik KIKA-s a másik IKEA-s. Nem lehet foglalni, ha szabad szülhetsz ott. A többi "szülőszoba" függönnyel elválasztott szülőágyak. A gyerekágyról nem tudok jót mondani. Készülj fel, hogy csak magadra számíthatsz. Nálam pl zokon vették, ha kérdeztem. Ez mondjuk a csecsemősőkre jellemztő. A nővérkék normálisak voltak. Hamar eltelik az a kb 4 nap!
2008. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem mertem oda menni,én is oda tartoznék.Az egyik barátnőm majdnem meghallt ott mikor terhesként bekerült ,infúziót adtak neki és le..ták,majd mikor a vére kezdett visszafelé folyni a párja vette észre és vette kia csövet neki.Ölbe vitte el és nagy veszekedéssel.majdnem per lett belőle.A lányt átvitte máshová.Szval mikor ezt elmesélték nekem és,hogy méga khnak állt feljebb én azt mondtam sose mennék oda.Én csak rosszat hallottam róla ,itt is mindenki dél tepsinek hívja.Ha félsz tőle fogadj dokit és szülj máshol,sztem ennyit megér a nyugodttságotok és,hogy jó élmény maradjon a szülés és az azt követő pár nap.36hetes kismama
2008. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az hogy koszosnak tűnik nem a szemályzeten mulik....régi...ez van sajnos.Semmi pénz nincs ujitásokra....Én tanuloként voltam ott pár napot de nem lenne semmi bajom ha ott kéne szülnöm.Rendesek az ápolók is meg a dokik is.Pár ismerősöm már szült ott és semmi rosszat nem mondtak...
2008. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!