Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszésem volt nem repedtem...

Gátmetszésem volt nem repedtem. Mitől lehet h viszket és fáj a végbélnyílásom pár napja és a nyílástól a farokcsontomig gyulladás van?

Figyelt kérdés

1 hét mulva kell mennem a 6hetes vizsgálatra a nőgyógyászomhoz.

Milyen orvoshoz kell ezzel menni?

kb 1hónapja szültem de nem hinném h ez nőgyógyszati probléma, de ilyenkor gyermekágyi időbe?


2008. jún. 9. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs aranyered? Nekem az volt, szülés után 2-3 héttel jött ki hasonló tünetekkel.
2008. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem tudom még soha nem volt aranyerem azt sem tudom milyen, de állítólag akkor így kidudorodik ott "vmi" nekem meg olyan nincs

nőgyógyászomhoz menjkek ezzel?

2008. jún. 9. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is belső aranyerem volt, tehát nem dudorodott ki semmi, a végbél nyílástól befelé 2-3 cm-re volt egy csomó, ami kezelés nélkül elmúlt, mire mentem a 6 hetes kontrollra. Ha neked addig nem múlna el a nődokid megmondja hová kell menni.
2008. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!