Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatok, véleménye...

Mik a tapasztalatok, vélemények Miskolcon Dr. Farkas Lászlóról?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nála voltam az első 2 terhes vizsgálaton a magánrendelésén. Kedves, aranyos, marha sokan járnak hozzá,volt, hogy 2 órát is kellett várni a magánrendelőjébe(majd fel robbantam). Mindíg siettetett, holott a 6000Ft-ért többet is foglalkozhatott volna velem. Mindíg annyit kért. Utáltam, ahogy végignézte az aszisztensel a le és felöltözésemet. Még le sem vetkőztem, de már ott állt az ágynál. Szóval én lemondtam róla. Viszont azt mondják szakmailag nagyon jó. Most máshoz járok, vele megvagyok elégedve. Elég időt szán rám, odafigyel és nem pénzéhes.
2009. szept. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!