Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek probléma mentes a...

Akinek probléma mentes a terhessége az könnyen is fog szülni?

Figyelt kérdés
mitöl függ hogy hogy szülünk,könnyen vagy nehezen?
2008. jún. 3. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Nem gondolod komolyan, hogy függne bármitől is?! Két terhességed sem lesz egyforma. Lehet, hogy pont az első gyerek egy röpke óra alatt kipottyan belőled, mert éppen front van, vagy tudom is én mi, a második gyerekkel meg fél napot fogsz vajúdni. Ez szerencse kérdése. Én a mostani terhességem alatt egyszer sem hánytam, sosem voltam rosszul, de lehet a második gyereknél végig fogom hányni az első félidőt.

Azért könnyű szülést kívánok mindannyiónknak!

37 hetes k.mami

2008. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Miért kell leugatni a másikat?

Akkor inkább ne írj, "kedves" első válaszoló.

Szerintem ez alkati kérdés,de homeopátiás szerekkel rá lehet segíteni.

Én ki fogom próbálni.

Boldog babavárást!

36 hetes kismami

2008. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Kedves 2.válaszoló szokjál le a csúnya beszédről, mert hamarosan anya leszel. Semmi sértő nem volt az első válaszban, még a végén hamarabb megszülsz, ha ilyen ideg állapotban vagy.
2008. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Én két szülésen vagyok túl .Probléma mentes volt mind a két terhességem az elsőnél 13órát vajúdtam a másodiknál 2óra allatt meg volt a babám.Hallottam és ismerek olyat akinek a második szülés nehezebb volt mint az első.Sok sikert és könnyü szülést!
2008. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem probléma mentes volt a tehességem még hányingerem sem volt soha. A szülés épp az ellenkezője volt 30 órát vajúdtam és végül császárral szültem.
2008. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Problémamentes terhesség, könnyű szülés (6 óra mindennel együtt), kellemetlen kórházi tartózkodás (a csecsemősnövérek miatt), csodaszép kisfiú! Ő az első babám.

Dióhéjban ennyi!

Kellemes babavárást és könnyű szülést Nektek!

2008. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!