Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Orosházán szülni kinél? Felek...

Orosházán szülni kinél? Felek vagy Hun?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az elso kerdesre nem tudom a valaszt. A nevek kozul mindketto borzaszto! Gondolj szegeny gyerekre mikor iskolaba megy majd csufolni fogjak a tobbiek... Ne azert valasszatok ilyen hulye magyar neveket mert az most a divat! 20 ev mulva nem lesz az!
2013. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Felek vagy Hun doktornál? Ezek a dokik nevei.
2013. jan. 26. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz h én nem Orosházán szültem, de ha már választanom kellene akkor inkább Hun doki. Mikor mennem kellett a kötelező uh-ra mindig ő csinálta és ő mondta meg nekem h kisfiam lesz :) Én ott úgy vettem észre h korrekt ember.
2013. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Svarsnig doktor úrnál szültem három hete, és életem végéig hálás leszek neki a munkájáért. :) Kiváló orvos, őt tudom ajánlani, de ha mindenképpen a fenti két doki közül szeretnél választani, Feleket ajánlom, ő is sokszor bejött hozzánk, rendkívül emberséges és nagyon figyelmes. De Huhn doktor úr is szimpatikus. (Ha jól emlékszem, így írják.) Könnyű és gyors szülést kívánok! :)
2013. jan. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Örülök, hogy jó tapasztalatokat szereztél Svarsniggal 6 éve. Én nem.

Ha van kedved, akár priviben, mesélnél a mostani körülményekről? Hány napig kell bent lenni, nővérek, ilyesmi. Köszi

2013. jan. 27. 10:00
 6/6 kloka válasza:
Csak is Svarsnig!2 gyermekemet nála szültem 8 év eltéréssel és emlékezett rám,pedig tanácsadásra gondozásra nem hozzá jártam,de szülni hazamentem orosházára Hozzá!!abszolult korrekt figyelmes! A borítékot sem akarta elfogadni, így hát otthagytam az asztalán!Csak ajánlani tudom.Bár a többit nem ismerem se felek csanádot se hunt de biztos nem rosszak!a szobatársam egy alacsony zömök dokinál szült és vele nagyon kedves figyelmes volt ő lenne a hun? rövid szüléstkívánoko!
2013. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!