Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után a sebhelyem...

Császár után a sebhelyem egyik fele néha bepirosodik. Ez normális?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapja volt császárom. A sebem szerencsére szépen begyógyult, a jobb oldalon alig látszik (csak egy halvány kis vonal), viszont a bal részénél néha bepirosodik. Mitől lehet ez? Elmenjek vele orvoshoz vagy kár ezen izgulnom?
2009. aug. 30. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem menj orvoshoz.hasonlóan jártam én is csak annyi különbséggel,hogy nekem begyulladt,majd kifakad s szét is szakadt a vágásom most kezeljük a dokival.indoklás az volt hogy nembirom a belsö varatot,mind ez 5 hónapra jött elö és már 2 hónapja "szenvedek"vele.szóval ne halogasd.üdv 7 hós baba anyukája
2009. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az azért olyan, mert ott vette ki a doki a babát és ott jobban sérültek a szövetek. Legalábbis nálam ez van!
2009. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hűha, az első hozzászóló kicsit rám ijesztett...A dokihoz mentél vissza, aki műtött vagy elég a háziorvost felkeresni?

Most pl. csak kb. 2 centin pirosas, de szerintem ez nem lehet gyulladás, nem váladékozik, nem fáj...

2009. aug. 31. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!