Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Február elején ki szül Győrben?

Február elején ki szül Győrben?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Kinél fogtok szülni? Hányadik baba? Kórházzal szembeni elvárások? Esetleg eddigi tapasztalatok?
2013. jan. 14. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem szülök már,de mindkét gyermekem ott született.Kislányom tavaly aug.-ban,kisfiam 2009.júl.-ban.Kislányom Likár dr.úrnál született,minden elismerésem az övé,teljesen meg voltam vele elégedve,igaz nagyon gyors szülésem volt,de mellettem állt,pedig nem voltam egy nyugodt ember éppen akkor :) A kórház szerintem jó,a szülőszoba felöli wct használd,az fel van újítva,a csecsemősök vegyesek,de én azt mondom,ha nyugodtan és normálisan emberként bánsz velük,nagyon jól esik nekik,és Ők is segíteni fognak.kitartást erre a pár napra,könnyű szülést kívánok!!
2013. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 16. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.Én február közepe-vége felé vagyok kiírva,de nagyon nehezen viselem, az első terhességemmel semmi gondom nem volt;2.babám fog megszületni;


Te kinél szülsz?Van fogadott szülésznőd,orvosod?Kislány vagy kisfiú lesz?Nevetek van már?

2013. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia, én a 3. fiamat várom, Stummer doktor úr az orvosom, szülésznőm pedig a Fekete Vilma. Én 7-9 körülre vagyok kiírva, de nem tudom, kihúzom-e addig. Eddig nekem is ez a legnehezebb várandósságom. Neked milyen nehézségeid vannak? Nekem nemalvás, kóros fáradtság, hátfájás, és egyáltalán...behemót vagyok! Te kinél szülsz? Köszi a választ!
2013. jan. 20. 20:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, a fiam Levente lesz! :-)
2013. jan. 20. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!