Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegeden milyenek a szülésznők?

Szegeden milyenek a szülésznők?

Figyelt kérdés
Érdemes inkább fogadni? Vagy amúgy is rendesek?
2008. jún. 1. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom milyenek, de én Táborosi Ildikót fogadtam meg. Nagyon kedves, körbevezetett a szülőszobán, ha megyek CTG-re szinte kötelező beszámolnom neki, hogy mi volt, mert foglalkozik velem. Van még egy csajszi, akit nagyon emlegetnek, hogy nagyon rendes, őt Barbarának hívják. Ildikó teljesen felkészített, hogy mi fog történni, ha gáz van, őt hívjam először, éjszaka is 5 perc alatt bent van,és végig velem lesz. Teljes szeretettel fogadnak,és biztonságban érezhetem magunkat. Ha érdekel meg tudom adni a telefonszámát, vagy személyesen is felkeresheted a szülészeten és magad döntheted el, hogy mit jelent félelem nélkül készülni a szülésre.
2008. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen a választ. Egyelőre nem gondolom, hogy szülésznőt (sőt, orvost sem)fogadok. Azonban lehet, hogy igénybe veszem majd a segítséged telefonszám ügyében, ha mégis.
2008. jún. 4. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!