Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, aki jövő hétre van kiírva?

Figyelt kérdés

Hogy bírjátok? Van valami jele, hogy készülődne a baba?

Nálunk semmi.. Még csak jóslóm sincs..


2013. jan. 11. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!én 26-ra vagyok kiírva,1hete nyitva vagyok,jóslóim vannak!sokat mocorog a kislányom,most is:))nagyon izgulok,szinte nem alszom semmit 1 babámat várom:)

Vigyázz magadra,legszebbeket kívánom!!!

38hkm

2013. jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ó, akkor nálad elég bíztató a helyzet!:-))

Szerintem hamarabb megszülsz mint én!:-)) Csak ügyesen!!

2013. jan. 11. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok csatlakozom, mi 14.-re vagyunk kiírva de semmi jele, hogy ki akarna jönni. Ha hétfőig semmi akkor hétfőn megyek dokihoz és megmondja mi lesz.
2013. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálatok mennyit hagynak túlhordani? Mikor kell befeküdni?
2013. jan. 11. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is 14-re várom a babót. Már egy ideje jóslózom, de ennyi. Egy hete vasárnap egész nap ment a jósló, volt hogy többször rendszereződött is 7 vagy 10 percre, de mégis elmúlt. Nem egy szívbajos a gyermekem, kényelmes baba. :) Úgy tűnik szépen kivárja a sorát. :) Mondjuk én már nagyon szívesen túl lennék rajta. Ha nem lesz meg 14-én, akkor engem 21-én akarnak befektetni. Persze gondolom akkor, ha minden nst-n rendben leszünk. De akkor garantáltan pofán röhögöm a dokit, aki dec. 19-én azt mondta, hamarosan babázunk, mert nem fogja kivárni az idejét és röhögve írta be a január 21-et, hogy akkor kellene befeküdnöm. :)
2013. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor te is jól állsz kedves utolsó!:-)


Én is voltam bent kórházban egy hetet 34 hetesen visszatartáson, most meg nem akar kibújni:-))


Neked legalább jóslóid vannak..

Nálam max. annyi jó, hogy legkésőbb 20-án babázunk, mert elmegy a dokim, én meg kértem, hogy ne hagyjon itt "egyben".:-))

2013. jan. 13. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!