Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS, ez normális szülés után?...

SOS, ez normális szülés után? Vagy menjek orvoshoz? Bővebben lent

Figyelt kérdés
3 és fél hónapja szültem,pár napja elkezdett görcsölgetni,szurkálni a hasam,mintha meg akarna jönni,de nem történt semmi. Ehhez társul kocsonyás színtelen,szagtalan folyás,és most mikor vittük be a vízzel teli fürdőkádat a lányom szobájába,nagyon belenyilallt a méhembe,azóta ha leülök akkor is szúr. Szoptatok,és még nem jelentkezett semmilyen vérzésem eddig,semmilyen tablettát,vagy hormontartalmú készítményt nem szedek. Eddig semmilyen panaszom nem volt,a mostaniak vasárnap óta tartanak. Tanácstalan vagyok,mi lehet a baj? Volt valakinek hasonló?
2013. jan. 10. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy most van az első peteérésed, és kb. két hét múlva meg fog jönni, függetlenül a szoptatástól.

Én szülés után mindig veszettül érzem a peteérést.


És hasonlóak a tüneteim. És kizárólagos szoptatásnál nekem megjött 8 hétre szülés után.

2013. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barátnőm ,mikor ilyet érzett, terhes volt a második babával !
2013. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is peteérésre gondoltam első körben, de az nem art szerintem 4 napig. Amióta szültem én is nagyon érzem a peteérést, de csak 1 napig fáj a hasam tőle.
2013. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*tart
2013. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5 honapja szultem, neha "ramtornek" ezek a fajdalmak amiket irsz, de nem menstruacio elott, hanem csak ugy ala natur... Viszont volt kb 1-3 honapig szules utan ilyen kocsonyas nyulos izem... Nogyogyasz aztmondta h szules utan ez termeszetes, de semmi tobbet h ez miert van... a peteerest lehetoseget fel sem vetette.
2013. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,akkor végül is sok mindenre utalhatnak ezek a tünetek,de egyik sem kóros,tehát baj az nincsen,remélem :) Köszönöm mindenkinek,várom még a tapasztalatokat,ha valakinek van :)
2013. jan. 10. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!