Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha eleve aranyerem van a...

Ha eleve aranyerem van a terhesség és a szülés még sokkal többet ronthat rajta?

Figyelt kérdés

Panaszmentes aranyerem van kívűl, egy kicsit látszik, de attól félek hogy rosszabb lesz majd a terhesség és a szülés miatt.

2 éve ráálltam a rostos étkezésre, meg elhagytam a finomított lisztes ételeket, ilyeneket de nem szeretném hogy folyamat fájjon vagy vérezzen, szerintem attól szívrohamot is kapnék.

Mások akik így voltak, rosszabbodott? Ha rosszabb lett, később javult azért?

főleg azért érdekel mert ugye alapból van nem csak ki fog majd alakulni, sokáig nem is tudtam csak a doki kérdezett egyszer rá hogy van-e panaszom miatta.


2013. jan. 10. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, szültem, akkor kicsit kijött, aztán a kórházban semmi panaszom nem volt, mikor hazajöttem a kórházból akkor fél hüvelykujjnyira kijött, de 2 napon belül magától visszahúzódott.

(Hülyén hangzik, de mindig nyomtam befele, azóta sincs vele semmi gond.)

2013. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm akinek van, és neki semmilyen gondot nem okozott szüléskor.
2013. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt előtte is, szüléskor diónyi nagyságú lett, de pár hét alatt visszahúzodott. Most megint terhes vagyok, most is megvan sajna...:)
2013. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!