Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Maternity klinika. költségek?

Maternity klinika. költségek?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnének, hogy aki a Maternityn szült fizetett e végül többet, mint a szerződésben foglalt ár?

A Róbert Károly olcsóbb de arról csak azt hallottam, hogy végül a kismamák a dupláját hagyták ott annak, ami a neten van, mert csak közbejött ez meg az. A Maternity ára jóval magasabb, de ott azt írják, hogy komplikáció (érzéstelenítés, császár stb) esetén sem lesz több. Ez tényleg így van? Vagy vannak ellentétes tapasztalatok?



2013. jan. 8. 10:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen,emeltek árat..
2013. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Aki Maternityben fog szülni mikorra várja a babát?

Lehet találkozunk:)

Én a Róbertbe jártam,és nagyon jó orvost,szülésznőt találtam,szimpi volt a hely is,bár ahogy már leírtátok olyan,mint egy állami felújítva.

Találtam egy blogon egy írás(képekkel együtt),hogy egy kismamának,hogy sikerült az edája...Ezzel egyidőben találkoztam egy régi csoporttársammal,aki a Róbertben szült és azt mondta a császár miatti eda helyét még ma is érzi,állítólag elég szörnyű kínokat kellett átélnie..


Ettől eléggé bepánikoltam,úgyhogy új klinika után nézek úgy döntöttem.

A Maternity lenne a legkézenfekvőbb.

Vida dr.,Rigó dr.nő van a jelölteim között:)

A kádat én is hiányolom,de azt mondták labdával lehet a zuhany alá menni.A gátvédelem,háát valóban erről sem hallottam jókat,egy jó szülésznőt kellene ott találni.

Ti kit ismertek?

Nekem látásból Keszeg Éva szimpatikus és Fántzi Mónika is,Kesztler Klára kevésbé és ha jól tudom van vmilyen Margó is,róla semmit nem tudok

2013. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szóval ezt olvastam:

[link]

2013. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Én a 10+4 napos vagyok és per pillanat csak fekszem egy kiterjedt hematóma miatt. Én eddig Rigó dr.nővel találkotam, de mostanában találkoztam azokka a hírekkel is, hogy a maternityn elég mervek a szabályok és szülni csak fekve lehet és gátmetszés kötelező.

ENgem ez elborzaszt.

Az árakat a rejtett költségek miatt kérdeztem... a weboldal áraknak már én is utánanéztem, csak nem szeretem, ha utána még ilyen olyan indokkal húznak ki extrákat a zsebemből és a RK-ról ezt sokat olvastam. A maternityről nem, de a napokban bogarat ültettek a fülembe és gondoltam utánajárok.

2013. jan. 9. 10:58
 15/18 anonim ***** válasza:

nem kötelező a gátmetszés.Nekem a Fánczi Mónika volt a szülésznőm,nagyon aranyos volt,és nála tuti nem kötelező.

A szülési pózokról nem tudok nyilatkozni.

2013. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

szia!

november 22 szültem a Maternityben Rigó Barbaránál és Fántzi Móninál és maximálisan meg voltam elégedve.Engem vágtak de nagyon kicsit de nem igazán érdekelt kaptam edát is mert kértem. a végén annyit fizettem ami a szerződésben volt egy forinttal sem többet. korrekt és kielégitő az ellátás. csak jókat tudok mondani. van egy labda de nekem az sem kellett és fekve szülni sem volt borzasztó pedig 12 órát szenvedtem előtte de megérte lett egy csodálatos fiam akit egy csodálatos csapat segitett világra.

2013. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ja és Keszeg Éva volt velem egészen este fél 7 ig utána jött Móni és vele szültem. Keszeg Éva is egy tündér tudom ajánlani mindkettőt.
2013. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Engem is ez ejt csak nagyon gondolkozóba.

Hogy én őszintén nem olvastam-hallottam olyan kismamáról,aki gátvédelemmel szült a maternityin.

Illetve mint ahogy az utolsó is írj,egy labda van össz-vissz(kicsik a szülőszobák) és végig feküdni kell..

Szóval nekem ezért az árért kicsit sok,én most a Telkit nézem,kedves kérdező te mit hallottál róluk?:)

2013. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!