Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Maternity klinika. költségek?

Maternity klinika. költségek?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnének, hogy aki a Maternityn szült fizetett e végül többet, mint a szerződésben foglalt ár?

A Róbert Károly olcsóbb de arról csak azt hallottam, hogy végül a kismamák a dupláját hagyták ott annak, ami a neten van, mert csak közbejött ez meg az. A Maternity ára jóval magasabb, de ott azt írják, hogy komplikáció (érzéstelenítés, császár stb) esetén sem lesz több. Ez tényleg így van? Vagy vannak ellentétes tapasztalatok?



2013. jan. 8. 10:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

szia,most szültem ott,és nekem nagyon bejött.Néztük a Róbertet is,de ha egy ágyas szobát akarsz,meg császárod lesz,akkor ott is kb. ugyanannyira jössz ki.

Nem volt semmi extra költség,korrektek voltak.

A személyes tapasztalatom viszont,hogy ott sem mindegy melyik dokit választod,volt egy pl. a szülésfelkészítőn,amelyik lebeszélt az epidurálról. Ettől én rögtön a falra másztam.

Az én dokim viszont egy angyal volt,őt bátran merem ajánlani,Vida Gábor.

2013. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Melyik doki próbált lebeszélni az epidurálisról?

Én egyenlőre még csak 2 dokival találkoztam. Az egyik Dr Rigó Barbara Ő nagyon normálisnak tűnt, a másik Molnár doktor... ő is az volt, de Barbara szimpatikusabb.

2013. jan. 8. 11:01
 3/18 anonim ***** válasza:

Sándor dr. A keresztnevét nem tudom.

A Rigó Barbaráról jókat hallottam,meg a Csabai dr. is szimpi volt.

2013. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És még várok válaszokat. :)

2013. jan. 8. 11:17
 5/18 anonim ***** válasza:

Pénzbe nem tudok segíteni, de a doki témában szívesen válaszolok.


Én Csabay dr-nál szültem, még mikor a Sote I-en dolgozott, fogadott doki volt és nagyon, de nagyon meg voltam vele elégedve, őt is bátran ajánlom Neked. Valami végtelen nyugalom árad abból az emberből és a szakmai tudása nagyon ott van.

Akkor voltam nála mikor átment a Maternitybe, akkor vártam a második babát, aki végül nem nála született, nem akartam magánba menni. na szóval elmondta a költségeket, mi hogy alakul, és azt mondta hogy abban az összegben, amit mondanak, benn van minden orvos, szülésznő tiszteletdíja. Max annyival lehet több, ha valami miatt több napot kellene bent lenni, mert ugye a csomagok, ha jól emlékszem 3 nap kórházi tartózkodást tartalmaznak. Persze mondani mindent lehet, de gondolom nem maguk alatt akarták vágni a fát, pláne, hogy akkor indult a kórház.

2013. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én 4 éve járok Barbarához,abszolút megbízható,jó orvos!

Mi most vagyunk a 16.héten:)Ti mikorra várjátok?

Engem ami mostanában megrettentett,hogy nem igazán gátvédelem pártiak,szóval vágnak ha kell-ha nem.

Amikor Barbaránál rákérdeztem azt válaszolta,hogy ez a protokoll,amit be szoktak tartani.

Vida doktor is ismerem,ő is jó orvos

2013. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,nézem közben az árakat:

Maternity-450 e ft(+40 e ft a választott szülésznő)

Róbert-380 e ft(+50 e ft az érzéstelenítés),ha családi szobát szeretnénk 22 e ft/nap.

Ez alapján az árak azonosok.

2013. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A robert karoly 250 plusz 50 ha csaaszar vagy ha kell eda, nem?

Es ez ket agyad szobat tartalmaz..

2013. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A Róbertben is azonos ára van a simának és a császárnak,csak érzéstelenítés(császár estén nyilván) kell fizetni plussz 50 e ftot.

250 e ft akkor ha ügyeletes dokival+szülésznővel szülsz.

Itt a részletes:

[link]

2013. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

450 000.-? nekünk csak 400 volt. Emeltek volna januártól?

a gátvédelemhez: Fánczi Mónika szülésznő nem vág automtice,csak ha kell,még első babánál sem

2013. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!