Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38+3 hetesen ez tágulási...

38+3 hetesen ez tágulási vérzés lehet?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban kimentem pisilni, (enyhén keményedtem görcsöltem már este óta-amúgy már napok óta is...) és enyhe-rózsaszínes vérzést tapasztaltam. Nagyon nem ijedtem meg, mert tágulási vérzésnek gondoltam(om) illetve, most reggel már barnásabbá változott. Nyákdugó nem távozott, pedig nagyon figyelem :) Menstruációs enyhe görcsöket érzek azóta is, bár nem jár most mindig keményedéssel, illetve nem érzek rendszert, csak olyan kellemetlen egyfolytában szinte, ezen kívül" természetes tisztulás"is beindult (hogy szépen fejezzem ki magam :) ) Olvasgattam itt olyasmit, hogy azért be kéne menni ilyen esetben is egy vizsgálatra, de nem vagyok az a pánikolós, futkosós típus,,,orvosom nincs,,,szerintetek, még mennyi lehet szülés beindulásig?
2013. jan. 7. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!anno nekem is így indult,pecsételő vérzés,rendszertelen fájások a 37.hét utolsó napján..vasárnap.ebéd után bementünk a kórházba,megvizsgáltak,1 ujjnyira volt a méhszájam nyitva,azt mondták vagy beindul a szülés,vagy nem..de nem engedtek már haza.éjjel 10 perces fájásaim voltak,délután már folyamatos,de nem véreztem csak pecsételtem,a víz se folyt el,estére már egyfolytában fáj,és 19.30 körül már teljesen ki voltam tágulva,úgy hogy senki se nézett rám szinte egész nap/még jó,hogy nem esett ki a baba a folyosón/.20.00 óra körül burkot repesztettek,rá 10 percre hatott az infúzió és 20.25-kor már fogtuk a babát!Úgyhogy holnapra szerintem neked is meglesz szerintem!
2013. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Véégre :) Érkezett egy válasz :D Köszönöm szépen, hogy írtál, jól jön egy kis biztatás itt végén, mert nagyon nehezek így már az utolsó napok, hogy mindig történik valami, ami miatt azt gondolom, hogy lassan elindulhat! Örülnék, ha beigazolódna, amit "jósolsz" :)
2013. jan. 7. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Várom a fejleményeket!sok szerencsét,könnyű szülést!
2013. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mi a helyzett???
2013. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap NST-n, ott megvizsgáltak vérzés miatt, hátha tudnak jó hírrel szolgálni, de annyi csak, hogy felpuhult a méhszáj, és elkezdett kinyílni és lejjebb van a buksija. Ma pedig nyákdugó darabkáknak intettem búcsút :) Nagyon remélem hogy lesz már valami :)
2013. jan. 9. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!