Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnapra voltam kiírva. Ma is...

Tegnapra voltam kiírva. Ma is megvizsgált az orvos, C:1111, magzatvízvizsgálat is volt, rendben van minden. Sokáig kell még várnom?

Figyelt kérdés
MA délelőttől érzek nyilallásokat de elég rendszertelenül. Van hogy egy órán belül többször is, aztán órákig semmi. MÉg az nst-n is minden rendben.
2008. máj. 30. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Elhiszem, hogy nagyon nehéz várni már ilyenkor. De most hiába mutat az nst akármit, bármelyik pillanatban megváltozhat.

Esetleg segítsetek rá a dologra, mondjuk egy jó kis szeretkezéssel!:-)

Sok sikert és könnyű szülést!

2008. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Mostantól ez az igazi várakozás! Átérzem a helyzeted, én vasárnapra (máj.25.) voltam kiírva :) Nekem is minden rendben, de szerdán megindítják, ha addig nem akar kibújni. Bár bízom benne azért, hogy májusi babám lesz:)
2008. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Én 3 nappal hordtam túl,és a szülés előtt 12 órával még békésen sétálgattam,és egyszercsak este 8kor elkezdődtek a fájások úgy, h 7körül még C3000 volt.(Befektettek előző napon,nálunk ez a szokás.)Igaz 2-3 perces fájásokkal vajudtam végig 7 órát.
2008. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Szia én meg május 28-ra voltam kiirva,de még semmi.A méhszáj teljessen zárt.Remélem már nem kell sokat várnunk,mert én már eggy ideg vagyok,de nincs rá okom.Az első babámat is 42 hétre szültem,úgy indítottak szülést.Remélem most minden gyorabb lessz.Orvosomtól kaptam péntekig időt,azán sajnos bekell mennem korházba.Én is csak a csodát várom nap mint nap.Könnyű,és gyors szülést kívánok!!!!
2008. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! első gyermekek átlag 4 nappal maradnak tovább a pociban a statisztika szerint. Nincs sok már hátra, kitartás!!!!!!!!!!!
2008. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is 28-ra voltam kiírva ,de semmi zárt minden fájás nuku,és jövö szombatig meg sem indítják,sírni tudnék!
2008. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszokat, még mindig semmi jele a "jövetelnek". Én is péntekig kaptam haladékot, ha addig minden rendben és nem indul magától, akkor nekem is pénteken beindítják. MÉg a nyákdugó sem távozott, bár mintha ma lett volna egy kis barnás folyás, de minimális és nem volt nyálkás. Ez már a nyákdugó lesz?
2008. máj. 31. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem az első babánál indítottak szülést,és talán most a másodiknál is indítanni fognak.Május 28 ra voltam kiirva,de semmi.A nyákdugó nekem közvetlenül a szülés előtt távozott pár órával,én gyengén véreztem akkor,és olyan pudingszerű jött ki.Remélem már valami fog velünk történni,mert már eggy ideg vagyok.Boldog babavárást!!!!Gyors gondmentes szülést kívánok!!!
2008. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!