Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek született koraszülött...

Kinek született koraszülött babája? Mekkora volt a baba, és hányadik héten született? Nem lett baja ugye? Ha a 32-33ik héten születne már nem lenne baja ugye?

Figyelt kérdés
30 hetes uh alapján 1800 gramm volt a baba,akkor most a 32.héten kb 2200-2300-gramm lehet.Ha megszületne nem lenne semmi baja?
2009. aug. 25. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Bár nem a babám,de én 33 évvel ezelőtt koraszülött voltam,2200 gr-mal születtem a 33.hétre.Jó sokat kellett velem kórházban lenni(amíg el nem értem a 2500 gr-ot)de egyébként makkegészséges vagyok:)
2009. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 éve született féltestvérem, 6 és fél hónapra 900 grammal...

most egy makk egészséges, szép és okos kislány

20/L

2009. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 32. hetre szuletett babaknak nagyon jo eselyuk van. Ugyan koraszulottnek szamitanak a 37. hetig, de a 32. hetben is "mindenuk megvan".
2009. aug. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerencsére manapság a 32-33. héten született babáknak nagyon jó esélyeik vannak. Tovább kell születésük után kórházban maradniuk és gyakrabbak lesznek a vizsgálatok is, de addigra kifejlődik mindenük már elég jól.

De ne aggódj emiatt, vagy van valami, amiért esélyed van koraszülésre?

2009. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!