Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy kell elkészíteni a...

Hogy kell elkészíteni a málnalevél teát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nincs a zacskóján semmi leírás.

Mit kell belőle készíteni?Tea,főzet,forrázat...stb..???

Légyszi segítsen aki tud,éa ha van tapasztalatotok a hatását illetően,az is érdekelne.Mindkét gyerekem túlhordtam,a másodikkal a 42-ik hét végén indítottak,de teljesen zárt és éretlen volt a méhszáj akkor is.A baba pedig nagyon fenn volt,de a magzatvíz már nagyon mekoniumos volt.Sajnos császároztak vele mert rosszulvolt,de most normál szülésre készülök.

Vajon segít ez a tea?

Köszi mindenkinek a választ.


2008. máj. 28. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy segít-e, én is most kezdtem inni, de első babával. Nekem ráírta az eladó csaj a zacskóra.

2 dl forró vízbe kell tenni 1 evőkanállal. 10 percig állni hagyni, leszűrni és kész is. Nekem azt mondta, hogy 36. hét előtt nem szabad inni.

2008. máj. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is első babás vagyok, és szerintem hatni fog, hogy miből gondolom? Mióta iszom azóta kezdődtek a jósló fájásim, most két napig ill már három napig elfelejtettem inni és sehol a jósló. Pedig addig minden napos volt. Sztem van köze hozzá, és ez a legkevesebb amit megtehetünk, akkor miért ne? :)

Ha esetleg vizesedsz, és úgy oldom meg hogy ugyanabba a vízbe, rakok, még egy evőkanál csalánteát is, mivel az termeészetes vízhajtó. Nem tom használ, e de amit tudunk tegyünk meg sztem. :)

Jó teázást! Megyek is és iszom :)

37 hetes kismama

2008. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!5 hetes a kisfiam én is ittam a teát a 36. héttől.1 csészébe 1 evőkanál leforrázni 10 percig állni hagyni és már iható is.Nekem sokat segített megszültema fiamat 3 óra alatt 4350gr 59cm.Gyorsabb de fájdalmasabb a szülés a teától
2008. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!szerintem próbáld kia a homeopátiás bogyókat is:)Én is kifogom,de még csak a 34dik hétben járok...amiket én találtam,Cimicifuga pulsatilla 30ch,36héttől napi 5bogyó,CAulophyllum 30ch 5golyó 36héttől,Szülés közben:Cimicifuga Racemosa 30ch,(méhnyakizom tágító,rendszeres fájásoknál fél óránként 3-5golyó,Szülés után 2órával :Staphysagria 200ch,vérzés csökkentésre ,hugyuti helyreállításra 5szem vagy a Staphysagria 30ch 2szer 5golyógátmetszésnél,császárnál sebgyógyító,fájdalom csökkentő.

Én mikor terhes lettem nagyon beteg voltam és ahomeos szerek raktak rendbe,sztem segíteni fog-ez is egy esély mint a tea.természetesen nem kell mindet szedni vagy ezt vagy azt,de a patikákban tudnak ebben segíteni.5-600ft körül van és úgy tudom kb 2hétig elég az adag.Gyors szülést kívánok.

2008. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.

A homeos golyókról is érdeklődök majd a gyógyszertárban.

Egyébként próbálkoztam már vele tejserkentőnek,régebben fejfájásra,sajna nekem nem jött be.A dokim azt mondta most,hogy hinni kell benne sokaknak talán ezért is használ.

Gyógynövény hatóanyagú az is,mint a málnalevél tea,arra is van aki esküszik,hogy hat,van aki cáfolja ezt.

Mindegy én megpróbálom,ártani biztosan nem árt.

De ha csak a hitem segít,azzal is megelégszem:)))


Köszi mégegyszer mindenkinek.

2008. máj. 29. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!