Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha egy hete egy ujjnyira...

Ha egy hete egy ujjnyira nyitva vagyok, mehetett el ma reggel a nyákdugóm?

Figyelt kérdés
Eddig is néha néha pisilés után volt egy pici nyálkás valami,de ma reggel egy kb 5 cm kocsonyás ,benne egy két rózsaszines csikos valami volt a wc papiron.Jól gondolom hogy ez lehetett a nyákdugó? 38 hetes vagyok,szülésznő szerint nem sok van már....Derekam fáj egy kicsit és ha megyek akkor egy két szúrás,nyilalás van alul. CSak én azt hittem ,hogy a nyákdugó akkor távozik ha kinyilt a méhszáj,de az nekem egy hete nyitva van,akkor hogy is van ez?
2009. aug. 22. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyákdugó volt az. Nekem is vhogy így nézett ki. Szerintem hívjál fel vkit aki tud ebben segíteni. (pl. szülésznőd, vagy dokid)
2009. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. héten ment el a nyákdugó és akkor nyílt ki 1 ujjnyira a méhszáj. A 40. héten szültem.
2009. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 hete nyitva volt a külső méhszájam amikor elment a nyákdugó.
2009. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hali!

Valószínüleg csak a külső méhszájad volt nyitva,de ez tipikusan a belső méhszáj nyílására utal amit írtál.Én ilyenkor anno telefonáltam a dokimnak aki be is küldött a kórházba,pont a 38. hét után és ott oxitocinnal meg is indítottak.(sajnos)a mai fejemmel nem kapkodtam volna,sokkal jobb a szülés ha nem nyomnak tele előre oxitocinnal.

2009. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát én holnap megyek ctg-re és megint megnéznek,kiváncsi vagyok mennyit változtunk egy hét alatt.Mindenesetre mondta a szülésznő hogy a csomagomat vigyem. Mégegyszer köszi!
2009. aug. 23. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!