Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem akarja a párom hogy...

Miért nem akarja a párom hogy természetes módon szüljek? Ez tényleg olyan gáz később a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 16:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hjúúúj, picit elgondolkodtató, hogy milyen pasival élsz eggyütt.Azt veszem ki a szavaidból, hogy még nem vártok babát, lehet hogy érdmes lenne átgondolni, hiszen nagyon eggyoldalú gondolkodásúnak tűnik a párod...sajnos...

Nem tudom, hogy más kérdésben mit gondol de ez nagyon kiábrándító.Amúgy semmi sem tágul ki alúl annyira, hogy az idővel ne rendeződne.A helyedben kicsit átértékelném a kapcsolatomat.

2008. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

szia!

a sok "önző a pasid" stb mellé én egész mást mondanék. a párod őszinte veled, ha így el tudta mondani félelmét, és ez szerintem nagyon jó,hogy már most tudtok erről beszélni. nyugtasd meg, hogy a szülés (normál módon) nem a világ a vége és szépen helyreáll utána minden :). nem kell ebből ekkora buborékot csinálni :). (örülj neki, hogy mindenről tudtok beszélni, még kényesebb témákról is. szerintem.) esetleg ha odakerültök talán inkább ne nézze a szülést, vagy álljon meg a fejed mellett, mert van olyan férfi akit bizony megvisel a látvány, ez egyén függő. az hogy később milyen lesz a szexuális életetek rajtatok múlik, nem azon hogy természetes úton szülsz-e. én csak gratulálni tudok a pasidhoz, kevés az olyan ember , aki kimondja amit gondol, amitől tart stb., esetleg olvassatok együtt utána a dolognak, megnyugszik ő is :).

üdv

36 hetes mami :)

2008. máj. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.Mások vagyunk ,más a véleményünk, és ez így is van jól.

Az előttem hozzászólónak nagyon örülök, teljesen rokonlelkek lehetünk:)mert ugyanezt gondolom.Nemhiszem hogy önzőség lenne a dolog, szerintem a félelem sokkal nagyobb érzés benne.És igazából én is nagyon tartok ettől a dologtól.köszi nektek mégegyszer

2008. máj. 29. 13:32
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy így a végére idepofátlankodok. Nálunk volt a családban aki természetes úton szült, hiába csináltak gátvágást többfelé repedt még pluszban, és nagyon nehezen gyógyult be, műtögették még sokáig utána is, depressziós lett mert a párja nem bírt már mellette maradni (2 év után se tudták helyrehozni "tökéletesen"). És eleve a csaj volt ellene a császárnak, utólag persze már hiába bánta. Sajnos vannak ilyen példák is. Sok kapcsolat ment már tönkre amiatt hogy a szexuális élet ilyen miatt megromlott. És ez nem feltétlenül a férfiak hibája. A gyerekszülés ne azt jelentse az embernek hogy ha kell az egészségét is feláldozza csakhogy gyereke legyen. Mert társ is kell a gyerek felneveléséhez. És ehhez harmonikus kapcsolat kell. Szerintem.
2008. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Igen, sajnos ilyenről én is hallottam.
2008. máj. 29. 14:51
 16/18 anonim válasza:

Hát nem szép dolog tőle.Olyan dologtól fosztanád meg magad amitől nő egy nő,szerintem ezért élünk hogy átélhessük ezt a fájdalmas de valóában a világ leggyönyörűbb óráit.Ettől nincs joga senkinek megfosztani téged,még a párodnak sem.Amugy minden visszakerül a helyére szülés után :o).Császárt csak akkor ha muszály.Én most adtam életet a fiamnak 14.-én 4.83-al és 55 cm-el született meg,mindenem a helyén van;o)!

Sok sikert nektek!!!

2008. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Csak akkor szülj császárral, ha szükség van rá az orvosod szerint is! A természet nem hazudtolja meg önmagát.. a baba számára is a legtökéletesebb a hüvelyi szülés, s persze számodra is. Nem beszélve arról, hogy a babádat rögtön szoptathatod, mihelyst a szobába kerülsz. Mikor én szültem, tapasztalatom szerint a császárosok sokkal nehezebb élték meg a korházban eltöltött napokat.
2008. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
kösözönm a válaszod, ha oda kerülünk biztos a baba érdekét tartjuk majd szem előtt.
2008. jún. 3. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!