Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem akarja a párom hogy...

Miért nem akarja a párom hogy természetes módon szüljek? Ez tényleg olyan gáz később a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 16:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért is gáz a pasiknak hogy ha a nő természetes módon szül? Mert 6 hétig nincs szex vagy mi? Ezt nem értem. Egyébként meg ha nem indokolt akkor elvileg nem végeznek császárt, ez nem egy választási lehetőség csak akkor alkalmazzák ha gond van.
2008. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát azért, mert akkor nem lesz minden berendezésem ugyanaz
2008. máj. 27. 16:46
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Önző dolognak tartom. Egyébként a császár utána sokkal jobban fáj, mintha természetesen szültél volna. Ezt akarja talán a párod? Nem ő szüli meg a gyereket, hadd döntsd el te, hogy hogyan szeretnéd. A dolgok odalent pedig vagy visszaállnak vagy nem, de azt intimtornával utána lehet "kezelni".
2008. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Csak megjegyzem, hogy a babának viszont a természetes születés a legjobb, nézzetek utána ha nem hiszitek, szerintem ennek kéne lenne a fő szempontnak.
2008. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez tényleg önzőség! Egyébként honnan tudja olyan biztosan, hogy utána más lesz veled a szex? Szültél már? Vagy volt olyan nővel, aki természetesen szült? Egyébként is, ez egyénenként változik. Vannak nők, akik tényleg kicsit tágabbak lesznek utána, de van, akiknél tökéletesen összehúzódik a hüvely és ugyanolyan lesz a szex, mint előtte. Már most ezen agyal? Miért nem a baba érdeke a legfontosabb?
2008. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem szültem még, idővel szeretnék.Tudtommal nem volt még olyan nővel aki szöóült, nem is értem honnan van e félelme. Végüli megértem, mert sok kapcsolat megy tönkre a rossz szexuális élet miatt.Lehet ettől fél.vagy nem tudom
2008. máj. 27. 17:28
 7/18 anonim válasza:
100%
A vagina izmanak az a tulajdonsaga hogy nagyon nagyon rugalmas, s szules utan visszaall erdeti helyzetebe, akarcsak a medencecsontjaid amik ugyancsak eltagulnak, de azok is rugalmasak s visszaallnak erdeti helyzetukbe, ugyhogy ne aggodj ha nincs a csontjaiddal s az etkezeseddel nagy baj akkor semmit nem valtozol:P persze kell az egeszseges mozgas:D
2008. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
Mond meg a párodnak, hogy szégyelje magát. ha az én párom ilyet mondana, bitztos kiakadnék. a szülés az egy természetes dolog, és hidd el, sokkal jobb érzés természetes módon világra hozni a babát, mint császárral. és nem hiszem, hogy olyan durva változások történnének veled, ami a párodnak nem tetszene.
2008. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Telejesen egyetértek az előttem szólóval.

Csak azért vágják fel a hasad,hogy neki jó legyen.

Nem való Neki gyerek,de feleség sem.

36 hetes kismami

2008. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Én tuti kiborulnék ha ilyet kérne tőlem.szerencsére nem ez van.Van pár hetem még és azon izgulunk mindketten,hogy beforduljon a baba.Lehet kénylemesebbenk tűnik a császár de sztem utólag fájdalmasabb,nem beszélve,hogy 4hét minimum a gyógyulási idő.A sexualitás pedig pszihésen romlik meg a leghamarabb ez tuti...

Ha agyban nincs gond akkor nem lesz később a sexxel sem.

lehet azt hiszi a párod ezzel kímél téged is és a babát is,de utánna neked csak rosszabb lesz ,nem beszélve a szövődményektől.

Én tuti nem vágatnám fel senki kedvéért a hasamat.

2008. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!